האם המחשב המשחקים הנייד שלכם מוכן לתנאי שטח? כי אם אינכם מצוידים במכשיר תואם, תוכלו אולי לרכוש את את המחשב החדש שמציעה msi הטייוונית, מחשב שמגיע עם סכימת צבע מלאה של רשתות הסוואה, כאלו שגורמות לציוד שלוקחים לשטח להיעלם מהעין כשסורקים אותו מרחוק. קוראים למחשב Camo Squad GE62VR, הוא יימכר במהדורה מוגבלת, וכן היא גם מכנה אותו המחשב הראשון בעולם עם ערכת נושא צבאית.

למעשה המחשב הוא חלק מסדרת מוצרים שצבועה בערכת הנושא הזה שאמורה לכלול בסופו של דבר, בין השאר, גם כרטיס תצוגה למחשב נייח, ואפילו לוח אם עם השם ועם הצבעים הללו, והכל בהשראת המשחק Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands שגם מגיע כחלק מהערכה שמקבלים עם המחשב, כולל מנוי עונתי. בנוסף מקבלים תגיות צוואר, תיק נשיאה ובקבוק מים.

המחשב עצמו מבוסס על מעבד Core i7-7700HQ של אינטל (Intel) והוא מגיע עם עד 32 ג'גיה-ביט זיכרון ועם אפשרות לבחור בין כרטיס תצוגה מסוג GeForce GTX 1050 Ti או GTX 1060 של NVIDIA. המסך הוא בגודל 15.6 אינץ' כשאפשר לבחור בין מסך FHD ל-4K, אפשרות לכונן SSD בחיבור NVMe M.2 ועוד כל מיני מתנות וחיבורים וטכנולוגיות שמטרתן לשפר את חיי השחקנים, כולל תמיכה ב-VR. המחיר טרם פורסם.

 

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.