ארגון מוזילה (Mozilla), האחראי לדפדפן האינטרנט הפופולרי Firefox (פיירפוקס), מציג שירות ניסיוני חדש: אתר מאובטח לשיתוף חד-פעמי מוצפן ואישי של קבצים בשם Send. לצורך שימוש בשירות אין צורך להתקין כל תוסף או אפילו להשתמש בפיירפוקס, אלא פשוט להיכנס לאתר דרך הדפדפן המועדף, להעלות קובץ ולשלוח.

Send מאפשר שיתוף קבצים בגודל של עד ג׳יגה-בייט אחד בחינם. החידוש הוא שהקובץ מקודד מיד עם העלאתו לשרת, כך שאף אחד, כולל הצוות המפעיל את השירות, אינו יכול לדעת מהו תוכן המידע שהועלה. לאחר העלאת הקבצים מקבלים קישו, הכולל בתוכו את המפתח הסודי הנדרש לפענוח המידע. הקבצים נמחקים מיד עם הורדתם, או לאחר 24 שעות – בהתאם למוקדם. הדגש על פרטיות מתבטא גם בכך שבשרתי האתר לא נשמר רישום פומבי של הקבצים המועלים אליו. רק מי שהעלה קובץ יכול לדעת זאת, וממילא אותו קובץ נמחק לאחר זמן מה.

ההנחה היא ששיתוף הקישור, שכאמור כולל בתוכו את המפתח הסודי, יבוצע רק באמצעות תוכנת תקשורת מאובטחת, כמו WhatsApp, לדוגמה, המבטיחה קידוד מקצה לקצה של כל הודעה הנשלחת באמצעות. מדובר ברמת אבטחה גבוהה למדי שעד כה לא הייתה זמינה למשתמש פרטי, בוודאי לא בחינם. עם את יש להכיר שמדובר בניסוי.