מוזילה משחררת את גרסה 11 של הדפדפן הפופולרי ובדומה לגרסאות האחרונות, ההורדה התחבאה ב-FTP של מוזילה מספר ימים לפני ההשקה. הגרסה הרשמית שהושקה אמש זמינה דרך העדכון האוטומטי של הדפדפן או להורדה דרך האתר, ומביאה מספר שינויים בעיקר מתחת למכסה המנוע של הדפדפן.

תחילה ישנם מספר תיקוני אבטחה שתוקנו בגרסה זו ובעיקר חור אבטחה שנתגלה בימים האחרונים, דבר שהעלה חששות כי מוזילה לא תספיק להשיק את הגרסה הסופית בזמן. נוסף לכך, ישנה אפשרות חדשה למשתמשי הכרום להעביר את המועדפים, ההיסטוריה והססמאות שלהם לדפדפן הפיירפוקס (אם יש כאלה) וכן למפתחים הורחבה היכולת עם כפתור חדש בשם Tilt view המאפשר לצפות בקוד ה-HTML וה-CSS של האתר בצורה יותר פרטנית. בנוסף, הסנכרון הפנימי של הדפדפן הורחב וכולל מעתה גם תוספים למספר מכשירים שונים, כך נוכל לסנכרן את התוספים בין אם אנו משתמשים במחשב, בסמארטפון או בטאבלט.

למשתמשי הגרסה הניידת של הפיירפוקס 11 ישמחו לגלות כי היא כעת תומכת בצפייה באתרי פלאש על ידי הרחבה בתוסף, אולם אפשרות זו תהיה קיימת רק לבעלי אנדרואיד בגרסה 2.3 ומטה ובעלי גרסה 3.0 ויותר יאלצו לחכות עוד קצת עד אשר תשוחרר הגרסה גם להם.

כמו תמיד, הגרסה הרשמית שוחררה ל-Windows , Mac ו-Linux להורדה באתר.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.