חובבי הכדורגל, היכונו: EA Sports חשפה לראשונה את המשחק הבא בסדרת Fifa לשנה הקרובה, עם מספר תמונות ומהלכים שיגרמו לכם להיות שחקני כדורגל (וירטואליים כמובן) טובים יותר.

EA הלכה על שינוי מאסיבי. תחילה היא תכנתה מחדש את תנועת הכדור והאינטליגנציה המלאכותית של השחקנים אשר יספקו כעת חווית משחק טובה וראליסטית יותר מאשר בעבר ובנוסף הציגה מספר חידושים מעניינים: פיזיקת הכדור – כבר לא עוד ללחוץ על בעיטה ולקוות לטוב, אלא הכדור יהיה נתון למהירות, לכוח ולמסלול ולדיוק של השחקן תוך כדי המשחק. כתף-לכתף – ההגנה מעולם לא הייתה מאתגרת יותר, במיוחד בזמן שמכדררים בכדור ורצים איתו לאורך הקווים. שחקנים חזקים יוכלו להתמודד עמכם ולנסות לחטוף את הכדור ואם הם מהירים וטובים ממכם הם גם יצליחו. בעיטה נקייה – מעתה ניתן יהיה להתאים את הבעיטה, המיקום והזווית בהתאם לשחקן והיכולות שלו במשחק.

המשחק הרשמי יושק בסתיו 2013, קצת לפני פתיחת עונת הפרמייר ליג, ויצא עבור קונסולות ה-Xbox 360, ה-Playstation 3 ולמחשב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.