יצרנית השעונים היוקרתיים מוואדו (Movado) הכריזה על Connect 2.0 שהוא הדור הראשון לשעון שלפי החברה רשם מכירות נאות למדי. מדובר בתוספת לגל חדש יחסית של שעוני חכמים המבוססים על Wear OS של גוגל לאחר תקופה ארוכה בה נדמה היה שהיא די גוועת מבחינת תמיכת יצרנים.

השעונים יוצעו בקוטר של 42 ו-44 מ"מ ב-15 עיצובים שונים בסך הכל. הם מבוססים כאמור על הגרסה המעודכנת של Wear OS, אבל האלמנט החשוב יותר הוא תצוגת ה-AMOLED במרכז שיכולה להיות פעילה באופן רציף ועדיין חסכונית בחשמל יחסית. מהצד יש כפתור בתצורת כתר כדי לעבור בין המסכים השונים, ושני צדדיו, אחד בכל צד, יש שני כפתורים ניתנים לתכנות.

מוואדו שדרגה את המערכת על שבב מהדור הראשון של Connect ל-Snapdragon 3100 בשעון החדש, והיא שילבה בו 1 גיגה-בייט זיכרון RAM עם 8 גיגה-בייט זיכרון אחסון וזה אומר שאפשר לשמור שירים ישירות בשעון כדי לוותר על הטלפון בזמן פעילות גופנית – כי אפשר גם לצמד אוזניות בלוטות' ישירות ל-Connect 2.0.

זמן העבודה שאפשר להוציא מהשעון בעבודה רגילה הוא 24 שעות וגם אין רמקול מובנה. המחירים ינועו בין 495 ל-795 דולרים בהשקה הרשמית באוקטובר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.