בנוסף לסוני אריקסון וה-Xperia Play, גם מוטורולה פרסמה בסופרבול את מחשב הטאבלט מבוסס האנדרואיד, ה-Xoom. מוטורולה בחרה שוב להיכנס ראש בראש באפל זאת לאחר שבפעם הקודמת, קראה למחשב ה-Xoom “האבולוציה הבאה” על חשבון האייפד.

הפרסומת מציגה דמות שונה המסתובבת בין זומבים הלבושים בלבן עם אוזניות באוזניהם, ומשחררת את עולמה של אחת הדמויות האחרות. בדרך מוצג לנו מעט ממשק המשתמש (שכבר הספקנו להכיר), המקלדת המלאה ואפליקציית ניווט שלא הוכרזה עדיין. קשה שלא להבחין בדמיון לפרסומת של אפל מ-1984 (בהמשך) על המהפכה שיביא מחשבי המקינטוש, שאגב גם בתחילת הפרסומת של מוטורולה נראה התאריך בבירור על מסך הטאבלט.

ה-Xoom יגיע עם מסך מגע בגודל 10.1 אינץ' הפועל ברזולוציה של 1280×800 ויתבסס על מערכת ה-Tegra 2 של nVidia עם מעבד בעל ליבה-כפולה במהירות שעון של  1Ghz. גם מבחינת זכרון, המכשיר בהחלט אמור לספק את הצרכים של רוב המשתמשים עם זכרון פנימי של 1GB ושטח אחסון של 32GB הניתן להרחבה על-ידי כרטיס SD.  עוד תמצאו מצלמה 5 מגה-פיקסל ופלאש LED כפול, צילום וידאו ב-720p, יציאת HDMI, מקלט GPS, קישוריות WiFi וסוללה ל-10 שעות עבודה. האם אכן הטאבלט “יצור עולם טוב יותר” כהגדרתה?

הפרסומת של אפל מ-1984:

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.