מחשב הטאבלט של מוטורולה, ה-Xoom יושק השבוע בישראל כאשר הוא יימכר ביום חמישי הקרוב במחיר של 2,590 ש”ח. הטאבלט אנדרואיד של מוטורולה הוכרז בארץ במסיבת עיתונאים שנערכה לפני שבועיים ומצטרף למכשיר ה-Milestone 2 שהושק באורנג’ בשבוע שעבר ולמכשיר ה-Atrix שיושק בהמשך החודש.

ה-Xoom שהוצג לראשונה ב-CES, מריץ את מערכת האנדרואיד בגרסת הטאבלטים 3.1 ובעל מסך מגע רחב 10.1 אינצ’ ברזולוציה 1280×900, מעבד כפול ליבה 1GHz מדגם Nvidia Tegra 2 וזיכרון פנימי 1GB. תמצאו בו יכולת ניגון HD 1080p והצגה על מסך חיצוני בזכות יציאת HDMI 1.4, צילום וידאו HD 720p במצלמה 5 מגה פיקסל אחורית, קישוריות WiFi בתקן, חיבור USB ותקשורת Bluetooth 2.1. משקלו הכולל עומד על  למחשב גם אפשרות למודם דור 3, אם כי נראה שגרסה זו תגיע לאחת ממפעילות הסלולר ולא במכירה ישירה.

איך מחירו ביחס למתחרים? בארץ נמכר ה-Eee Pad Transformer של Asus, בעל מפרט כמעט זהה ותג מחיר של 2,500 ש”ח. מנגד יש את ה-iPad 2 שנמכר רשמית (אם תצליחו להשיג) במחיר זול עוד יותר של 2,149 ש”ח לתצורה הבסיסית. בעצם הכי גבוהה, אך לא בהרבה מעל ה-Asus.

הטאבלט יימכר ברשת ביג בוקס כאמור בחמישי הקרוב, וגם באתר וואלה שופס הוא נמכר במחיר דומה.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.