העוזרת האישית סירי (Siri) יצרה לא מעט היפ ברשת סביבה מאז שהושקה על גבי מכשיר האייפון 4S. אצל גוגל מנגד, ניתן למצוא את Google Voice, שלמעשה נותן מידע דומה, לא מקיף כמו סירי אך בעל אותה פונקציונליות עם תמיכה בשפות מרובות (גם עברית), כך שלפי בכירי גוגל “זה רק עניין של שיווק”. ואכן גם מוטורולה חושבת כך כשבישלה וידאו המציג את הפקודות הקוליות במכשיר הרייזר (או Droid RAZR) אל מול הפקודות הקוליות של הסירי ב-iPhone 4S.

הסרטון מתחיל בהשוואה קלה בין עיצוב המכשירים וממשיך לפונקציית הפקודות הקוליות בשליחת SMS, ניווט ליעד מסוים, הוספת תזכורת ביומן וגלישה באינטרנט. והתוצאה: את כל הפקודות ביצע הרייזר מהר יותר, אך שניהם תפקדו בצורה חלקה והצליחו להגיע לתשובה הסופית. יש לזכור כי השירותים נתמכים בשאליתה בתקשורת לשרתים ברשת, והמכשיר הרייזר פועל בטכנולוגית LTE המהירה אם כי אנחנו לא בטוחים באם המכשירים השתמשו בתקשורת סלולרית או קישוריות ה-WiFi, ונשאלת השאלה – האם מספר שניות הוא העניין האמיתי? לא בטוח.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.