שמענו לא מעט שמועות על טלפון עם מסך מתקפל מבית מוטורולה (Motorola), המשחזר את תצורת המסך המתקפל (‘פליפ’) מסדרת RAZR. כעת החברה עונה לציפיות ורומזת על מכשיר שכזה שיוכרז בחודש הבא.

מוטורולה שלחה הזמנות לאירוע שתערוך ב-13 בנובמבר, שיתקיים בלוס אנג’לס, אליו גם צרפה תמונה מונפשת בו נכתב “מקורי שאין דומה לו” כשברקע מוצג מכשיר RAZR ה”מתפשט” מבגדיו המקוריים. אם זה לא מספיק, לזה גם לווה הכיתוב “You're going to flip” שלא משאיר הרבה מקום לספק.

via GIPHY

עד כה השמועות על RAZR 2019 היו מאוד מעורפלות, וכי תמונות שדלפו בעבר הציגו מכשיר כשהוא פתוח נראה כמו טלפון חכם ורגיל, אולם המסך מתקפל בתצורת צדפה לכמחצית מגודלו. מבלד זאת הוא יכלול גם מסך חיצוני שיוכל להריץ יישומים מסוימים ולהציג מידע.

בזמן שהמסך הראשי יהיה פתוח, יוכל המסך החיצוני לשמש כמעין משטח מגע המזכיר בתפקודו לוח שליטה של מחשב נייד. כרגע תכונה זו פעילה לצורך גלילה מעלה ומטה באתרי אינטרנט המופיעים בדפדפן Chrome, אולם ההערכה היא שעד ההשקה מוטורולה להוסיף תמיכה באפליקציות נוספות.

הערכות כי המכשיר המתקפל של מוטורולה לא יהיה זול, אבל גם לא יקר כמו Galaxy Fold.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.