שבועיים לפני פתיחתו של כנס האלקטרוניקה הבינלאומי בלאס וגאס משחיזות הענקיות את החרבות ומשתדלות לשמור על דממת אלחוט בין הדלפה מכוונת אחת לאחרת.

אחרי מיקרוסופט ו-HP מגיע הפעם תורה של מוטורולה לחשוף טיזר קטן לקראת האירוע. סרטון מוקפד במיוחד שהעלתה החברה ליוטיוב (מוצג בתחתית העמוד) מצליח לעקוץ את המתחרים ולעורר את יצר הסקרנות לגבי מחשב הלוח החדש של החברה המבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד.

בסרטון הקצר שחשפה, מנסה מוטורולה להשוות לפיתוח החדש מעמד של מכשיר פורץ דרך בזמן שהיא מעניקה סיור במוזיאון וירטואלי שמתעכב אחר מספר יצירות פרה-היסטוריות כשהוא מונה את חסרונותיהן. שנייה לפני שמוצג מעמד ועליו המכשיר המדובר (המכוסה כמובן), משתדלת מוטרולה להתייחס לשתי מתחרותיה המובילות: סמסונג ואפל, המציגות נכון לשלב זה את שני המכשירים המובילים בשוק מחשבי הלוח.

נלחמות על תשומת הלב
כנס CES הקרוב שיפתח ב-6 לינואר וימשך ארבעה ימים בלאס וגאס צפוי להוות נקודת שיא בעולם הטכנולוגי ולהתוות את פריצות הדרך בתחום לקראת השנה החדשה כפי שעשתה גם בשנה שעברה. השקות של מוצרים חדשים ימשיכו להופיע במהלך שנת 2011 אך ריכוז כה גדול של חברות מכל העולם באירוע אחד ומרכזי הוא יחיד מסוגו בהיקף הנוכחי וימקד את כל הסיקור הטכנולוגי במהלך ארבעה ימים בנאבדה.

מאות חברות המתחרות בתשומת הלב העולמית בחלון זמן קצר כל כך מגבירה את התחרות בינהן על הטיית הזרקורים למוצרים החדשים אותם מתכננות לחשוף. מאחר וכך השבועיים הנוכחיים הקודמים לכנס יטמנו בחובם אינספור שמועות, ספקולציות והדלפות של מוצרים חדשים, חלקן מכוונות שנועדו להטות ולייצר באזז שילווה אותן אל תוך הכנס.

קרא עוד:  אינטל הכריזה על מעבדי ה-Cascade Lake-X שלה - הדור העשירי באופן שולחני עם עד 18 ליבות

במוקד: מחשבי הלוח
אם לשפוט לפי המידע שהתקבל באופן ישיר ועקיף על ידי מספר חברות המציגות בכנס, נראה כי הטרנד הנוכחי יהיה ללא ספק מחשבי הלוח. כמעט כל החברות המובילות בתחום מתכוונות להציג את המתמודד שלהן, חלקן עשויות להציג חידושים ושיפורים לדגמים קיימים.

שתי החברות שעשויות לגנוב את מירב תשומת הלב הן מיקרוסופט ו-HP. מי שהציגו בכנס שהתקיים שנה שעברה אב טיפוס של מכשיר המשותף לשתיהן, עלולות להפוך למתחרות השנה כשיציגו כל אחת מחשב לוח פרטי מבוסס על מערכות ההפעלה הייחודיות לכל אחת מהן.

ומה בנוגע למוטורולה? בניגוד לחברותיה שמנסות לייצר עמימות, מצהירה החברה באופן גלוי כי מתכוונת לחשוף בכנס הקרוב מחשב לוח מבוסס גרסת הטאבלט של אנדרואיד HoneyComb.

פורסם במקור באתר Newgeek.co.il

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.