מוטורולה מוביליטי ישראל מרחיבה את היצע מוצריה ומשיקה דיבורית בלוטות' ניידת חדשה לרכב מדגם Motorola TZ700 הניתנת להתאמה פשוטה לכל סוגי הטלפונים הסלולריים והסמרטפונים, מאפשרת פעולה נוחה ללא סיכון מיותר בשעת הנהיגה, וניתנת להעברה מרכב לרכב.

Motorola TZ700הינה דיבורית FM ניידת מעוצבת התומכת בפרוטוקול A2DP שמאפשר הזרמת מוזיקה ושמיעתה דרך הרמקול המובנה בדיבורית או דרך הרמקולים ברכב. הדיבורית נדלקת בצורה אוטומטית בעת הכניסה לרכב  ונכבית בעת עזיבתו, ולכן מאפשרת חסכון בעבודת הסוללה ומרווח ארוך בין טעינה לטעינה. היא מאפשרת ליהנות משיחות ברורות ונקיות באמצעות רמקול בעל עוצמה של 2W ומיקרופון המבטל Echo ורעשי רקע המקשים בדרך כלל על ביצוע שיחות.

לדיבורית כפתורי חיווי ייעודיים לקבלה וסיום שיחה, שליטה בעוצמת השמע והשתקה, מה שמאפשר למשתמש להימנע מסיכונים מיותרים בעת הנהיגה. בנוסף, מצוידת הדיבורית בפקודות קוליות מובנות המספקות חיווי של מצב הסוללה, שיחה נכנסת ועוד, המאפשרות שמירה על ריכוז מלא בזמן הנהיגה. באמצעות אפליקציית ה-MotoSpeak הניתנת להורדה מה-Play Store (תומכת באנגלית), יכול המשתמש להקשיב להודעות הנכנסות ואף לענות עליהן. בנוסף, יכול המשתמש לענות/לדחות שיחות באמצעות פקודות קוליות (באנגלית), או להכתיב מספר לצורך הוצאת שיחות.

ה- TZ700מצוידת בטכנולוגיית  Multipoint התומכת בחיבור שני מכשירי טלפון בו זמנית.. יש לדיבורית זמן דיבור של עד 20 שעות ללא טעינה וזמן המתנה של עד שלושה שבועות, המבטלים את הצורך בטעינה תכופה.

קרא עוד:  מוטורולה תשיק את One Zoom עם אפליקציות של אמזון

את ה- TZ700 ניתן להשיג ברשת דינמיקה, אתרי הסחר ובחנויות המתמחות ברחבי הארץ. היא מגיעה עם אחריות מקורית מבית מוטורולה ל-12 חודשים, ומחירה לצרכן – 399 ₪.