מוטורולה (Motorola), אחרי כמה דחיות קלות במועד ההשקה בפועל של RAZR המתקפל שלה, החלה לקבל הזמנות מוקדמות ואמורה להתחיל לשלוח את המכשירים כבר בשבוע הבא, החל ב-6 בפברואר. בינתיים היא שחררה סרטון חדש שתחת הכותרת Caring for RAZR מסביר, כן בדיוק, כיצד לשמור על הטלפון.

עיקר תשומת הלב נתונה כמובן למסך העשוי מפלסטיק, וכך צריך להיזהר שלא להתקרב אליו עם חפצים חדשים, וגם לזכור לקפל את הטלפון שעולה 1,499 דולרים לפני שמכניסים אותו לכיס החולצה או המכנס. אם הוא יירטב אז צריך יהיה לנקות אותו עם בד רך ויבש בלבד בלי שום חומר נוסף, ולמסך יש סוג של פילם מגן אז לא לנסות להדביק עליו זכוכית הגנה שכנראה גם לא תתקפל טוב ותפריע ל-RAZR להיסגר עד הסוף.

אבל כנראה מה שהכי מעניין הוא המשפט: "המסך נועד להתקפל: בליטות וגושים זה נורמלי".

כזכור, מבחינת חומרה ה-RAZR החדש של מוטורולה הוא מכשיר שוק ביניים בסופו של דבר עם המעבד Snapdraon 710, עם זיכרון 6/128 גיגה-בייט, מצלמה ראשית בגודל של 16 מגה-פיקסל וסוללה בנפח עבודה של 2,510 מילי-אמפר/שעה בלבד.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.