חברת מוטורולה ואינטל הכריזו יחדיו על מכשיר הראשון של מוטורולה הרץ על מעבד Atom. ה-Razr i הוא סמארטפון חזק למדי המבוסס על מעבד ה-Intel Atom Z2460, הדור הבא של המעבדים הפועל במהירות שעון של 2.0GHz. התדר הגבוה יביא להפעלה חלקה יותר של המערכת, גלישה מהירה וביצועי וידאו טובים יותר, אמרו במוטורולה

הוא אינו שונה בעיצוב מסדרת ה-Razr האחרונה של החברה שנחשפה החודש, אך ההבדל הוא בעיקר מתחת למכסה המנוע, שבמכשירים הקיימים נמצא מעבד המבוסס על פלטפורמת ה-Cortex A9 וה-Razr i מציג את פלטפורמת ה-Atom Medfield של אינטל.

ה-Razr i למעשה זהה ל-Razr M שיועד עבור Verizon וזוהי הגרסה הבינלאומית שלו כשהמפרט כמעט זהה ומגיע עם מסך 4.3 אינצ' ברזולוציה של 960×540 ומצלמה 8 מגה פיקסל המוכנה המסוגלת לצלם עד 20 תמונות לשנייה. למכשיר גם סוללה בנפח 2,000mAh, קישוריות NFC וציפוי החסין להתזות מים. המכשיר מריץ את גרסת האנדרואיד 4.0, כאשר הוא ישודרג בהמשך לאנדרואיד 4.1 ומגיע עם 8GB זיכרון פנימי, 1GB RAM, ואפשרות הרחבה בחריץ microSD.

זוהי ההשקה המשמעותית ביותר לאינטל שנכנסה לשוק הסמארטפונים לפני תשעה חודשים בתערוכת CES ושם הציגה מכשירים של ZTE ולנובו. מעבד ה-Atom הצליח בעבר להציג ביצועים טובים יותר ממעבדי ה-ARM כמו ה-Snapdragon וה-Tegra, כך שלאינטל יש סיכוי לא קטן להצליח בשוק שאינו מוכר לה כלל, ולהוות תחרות ליצרניות השבבים הגדולות השולטות כיום כמו Qualcomm, TI ו-Nvidia.

השקת ה-Razr i תתבצע במקביל  באנגליה, צרפת, גרמניה, ברזיל ומקסיקו, בינתיים אין עוד מידע מה יהיה מחירו והאם הוא יגיע גם לישראל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.