מוטורולה מחזירה את המקלדת למכשירי האנדרואיד ומכריזה על PHOTON Q 4G LTE בארה”ב. זהו המכשיר הראשון של החברה הפועל ברשת LTE ומביא את מירב היכולות שאנו מכירים מעולם ה-RAZR על גבי האנדרואיד 4.0.4.

המקלדת המלאה נשלפת החוצה כלפי מטה ובעלת 5 שורות המסודרות באופן הנראה נוח למדי. גם כפתורי המגע בתחתית המסך הוסרו לטובת כפתורי מגע כחלק מהממשק, מה שמעט יכול לצופף את תצוגת ה-4.3 אינצ’ ברזולוציה של 540×960. מפרט המכשיר כולל בין היתר מעבד כפול ליבה 1.5GHz (ככל הנראה של Qualcomm) עם 1GB RAM, תקשורת NFC וסוללה 1785mAh.

ישנה גם יכולת צפייה בוידאו Full HD וכן איכות צילום זהה, מצלמה 8 מגה פיקסל ומצלמה קדמית עם צילום HD. המכשיר מגיע עם 8GB זיכרון פנימי ואפשרות להרחבה לעוד 32GB בכרטיס microSD. ישנה תקשורת WiFi ו-Bluetooth 4.0, ציפוי כנגד שריטות ומים, אך חסרון אחד בולט מכל השאר זהו משקלו שיעמוד על 170 גרם.

מערכת ההפעלה בגרסת ICS מגיעה עם ליטושים קלים של מוטורולה, וכן מספר כלים לסנכרון דואר ותמיכה בארגונים.

ה-Bootloader נפתח
במוטורולה מתגאים במכשיר החדש, במיוחד בעובדה כי הוא מגיע עם Bootloader פתוח המאפשר לצרוב רומים באופן קל יותר. עד כה רוב מכשירי החברה היו מגיעים נעולים והיה נדרש לבצע פריצה, לפעמים מורכבת, על מנת להתקין רום שונה מזה שהמכשיר מגיע. בכך מוטורולה מיישרת קו עם HTC, סוני וסמסונג ומאפשרת לקהילה לשחק עם המכשיר כרצונה.

קרא עוד:  אלה הקופונים והמבצעים של Banggood ליום הרווקים

ה-Motorola PHOTON Q 4G LTE צפוי להגיע לרשת Sprint בקרוב, ובהמשך הוא יקבל גם גרסה בינלאומית שאולי תגיע גם אלינו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.