מוטורולה משיקה ברשת AT&T האמריקאית מכשיר נוסף לסדרת ה-Atrix, ובעל מפרט ומראה דומה ל-RAZR שהושק לא מכבר. ה-Atrix HD מצויד במסך איכותי יותר מקודמיו, ומגיע עם מסך מגע 4.5 אינצ’ ברזולוציה של 1280×720, וגם מוסיף לחבילה תקשורת דור רביעי LTE.

עיצוב המכשיר מאוד מזכיר את ה-RAZR, כך יש לנו את הגב עם הציפוי האיכותי והחסין מסוג Kevlar, עובי דק יחסית של 8.4 מ”מ (7.1 ב-RAZR), אם כי כבד יותר (140 גרם) ואותה מצלמת 8 מגה פיקסל עם צילום וידאו HD. המכשיר כבר מגיע עם גרסת ה-ICS יחד עם ממשק מוטורולה וכן ה-Smart Aactions המאפשר ליצור פקודות והוראות למכשיר בסיטואציות מסוימות. למכשיר מעבד כפול ליבה 1.5Ghz ומצלמה 8 מגה פיקסל. מוטורולה מכוונת את המכשיר לעסקים, ומציעה כמה אפשרויות לעבודה בשטח, כמו מחשב ה-Webtop המספק מסך ומקלדת ומסוגל להחליף פעולות בסיסיות של המחשב הנייד, וכן יציאת HDMI בשילוב של תחנת עגינה.

בשאר המפרט נמצא את הדברים הסטנדרטים: WiFi, Bluetooth 4.0, GPS, יציאת אוזניות, חריץ microSD ושאר החיישנים. המכשיר יימכר ברשת AT&T תחת חוזה שירות ומחירו הסופי עדיין לא פורסם.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.