מוטורולה (Motorola), חברת הבת של לנובו (Lenovo), הכריזה באופן רשמי על One Vision, טלפון ה-Android One החדש של החברה שמביא מסך AMOLED נקי בגודל 6.3 אינץ' ביחס היבט ארוך במיוחד של 21:9, ובתצורת O Infinity שפירושה חריר מצלמה במסך בצד שמאל. דבר ייחודי נוסף בטלפון הוא השימוש במערכת על שבב Exynos 9609 של סמסונג (Samsung) שכזכור אינה מרבה בדיוק לייצא מערכות על שבב לטלפונים ליצרניות אחרות.

מאחור יש שתי מצלמות, אחת עם חיישן בגודל 48 מגה-פיקסל ומייצב תמונה אופטי והשנייה בגודל 5 מגה-פיקסל לקביעת עומק תמונה. המצלמה הקדמית היא עם חיישן 25 מגה-פיקסל.

למכשיר יש 4/128 גיגה-בייט זיכרון ואפשרות להרחבת נפח אחסון בעוד 512 גיגה-בייט לכל היותר. יש גם סוללת 3,500 מילי-אמפר/שעה שתומכת במנגנון טעינה מהירה שהחברה מכנה בשם TurbowPower שלטענתה מאפשר ב-15 דקות טעינה לקבל 7 שעות עבודה.

המחיר של הטלפון הוא כ-335 דולרים והמכירה שלו מתחילה בברזיל, תעבור למקסיקו ולמדינות דרום אמריקאיות נוספות, לפני שיחצה את הים בכיוון אוסטרליה ובכיוון השני לאירופה ולמזרח התיכון. לארצות הברית הוא לא יגיע, ואל תצפו לראות אותו באופן רשמי גם בישראל.