מצלמה קופצת עם חיישן 32 מגה-פיקסל, מצלמה ראשית המצוידת בחיישן 64 מגה-פיקסל עם מפתח f/1.7 וליווי של מערכת לייזר למיקוד אוטומטי, אלה חלק מהדברים הראשוניים, מבחינתה של מוטורולה (Motorola), ששולבו ב-One Hyper שהוכרז באופן רשמי. המצלמה השנייה מאחור היא בגודל 8 מגה-פיקסל עם עדשה בזווית רחבה במיוחד של 188 מעלות.

המצלמה הראשי מאחור ומהצלמה מקדימה הן מצלמות Quad Pixel, וזה אומר שהתמונות בפועל הן בגודל של 16 מגה-פיקסל ו-8 מגה-פיקסל בהתאמה כשתוכנה מחברת כל ארבעה פיקסלים קרובים כדי ליצור תמונה איכותית יותר. מעבר לכך מציעה מוטורולה עבור שתי המצלמות מצב לילה ייעודי שמשפר את איכות התמונה ואת הבהירות שלה בתנאי תאורה קשים.

מסך ה-IPS של המכשיר הוא בגודל של 6.5 אינץ' ברזולוציית +FHD וביחס היבט של 19:9 ולפי החברה יחס המסך לגוץ עומד על 90%. חיישן טביעות האצבע נמצא מאחור ליד מבנה המצלמות המוגבה משהו.

המערכת על שבב היא Snapdragon 675 והיא מגיעה יחד עם 4 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה ואפשרות הרחבה בעוד 1 טרה-בייט באמצעות כרטיס זיכרון. הסוללה של הטלפון היא בנפח עבודה של 4,000 מילי-אמפר/שעה והיא תומכת בטעינה מהירה בהספק של 45 וואט – והנה עוד משהו חדש עבור מוטורולה.

המכשיר כבר החל להימכר בארצות הברית ובברזיל תמורת כ-400 דולרים והוא אמור להגיע בקרוב גם לבריטניה ומשם להשקה גלובלית. לישראל הוא כמובן לא יגיע באופן רשמי.

קרא עוד:  קוואלקום הכריזה על שלושה מעבדי Snapdragon חדשים לשוק הבינוני עד הנמוך
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.