תמונות של מכשיר חדש אשר דלף לרשת מבית מוטורולה המכונה בשם Motorola Olympus, מיועד להיות המכשיר הראשון של החברה מבוסס מעבד ה-Tegra 2 של Nvidia, כך על פי מקור של Engadget. זהו מכשיר מגע הפועל על מערכת האנדרואיד ודומה להפליא למכשיר Defy גם כן מבית מוטורולה שהושק בארה”ב.

מפרט החומרה עדיין נשאר באפלה, ופרט לקישוריות WiFi ו-Bluetooth 2.1 אין לנו פרטים נוספים לספר עליו, אך במידה והוא אכן יהיה מבוסס על מעבד ה-Tegra 2 במקום מעבדי ה–ARM הנפוצים, הוא יוכל לספק לנו ניגון ב–Full HD 1080p ותלת מימד ללא קושי.

Nvidia הבטיחה בעבר כי היא תדחוף יצרנים לפיתוח מכשירים על מעבד ה-Tegra 2 לתחילת 2011, וכך גם ראינו מכשיר ראשון מ-LG שדלף בשבוע שעבר ושצפוי לראות אור שנה הבאה. השילוב של מעבדים שונים בתחום הסלולר יכול להיות מעניין, כאשר גם אינטל מעוניינת להיכנס לתחום זה עם מעבד Atom ייחודי שעבר הסבה מתאימה.  (מקור)

עדכון: Motorola Artix 4G הוכרז; מעבד 2 Terga עם 1GB RAM ותחנת עגינה שהופכת אותו לנטבוק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.