מגוון הרצועות והצבעים של השעון של אפל שהושק אמש מתאים רק למשתמשי האייפון, ואם אתם משתמשי אנדרואיד יש מעתה דרך חדשה להתאים את השעון החכם שלכם.

מוטורולה (Motorola) השיקה שירות חדש המאפשר ליצור לעצמנו שעון בהתאמה אישית מלאה. באתר ה-Moto Maker, שם ניתן להתאים את מכשיר ה-Moto X, נוסף כעת גם ה-Moto 360, השעון העגול של החברה הכולל מעתה 27 קומבינציות שונות שמהם ניתן לבחור ולהרכיב, הכולל 9 רצועות מעור וממתכת בעוביים שונים וצבע גימור כמו כסף, אפור כהה או שמפניה מוזהב. אפשר אף לקבוע את ה”פנים” (Face) שאיתו יגיע השעון כברירת מחדל, כלומר את ממשק התצוגה הדיגיטלית של השעון מתוך 11 הזמינים באתר.

לאחר השלמת העיצוב, ניתן לקבל מבט כולל לבחירה שביצענו, ולבצע הזמנה ישירות דרך אתר החברה (משלוח בארה”ב) במחיר ההתחלתי של 249.99 דולרים כאשר צבע הזהב הוא בתוספת של 30 דולר ורצועות מתכת בתוספת של 50 דולר. מוטורולה אף מספקת הצעות לעיצובים נבחרים למתקשים במלאכה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.