למרות השמועות על השקת גירסה חדשה לשעון ה-Moto 360 שתצוץ במהלך השנה הבאה, מוטורלה (Motorola) החליטה להבהיר את כוונותיה ויצאה בהצהרה חד משמעית – כרגע אין לחברה שום תוכניות באופק להציג דגם חדש של שעון חכם, Moto 360.

"אנחנו לא רואים מספיק דרישה בשוק בכדי להוציא מוצר חדש", אמר סגן הנשיא לפיתוח גלובלי במוטורולה, שאקיל ברקאת. "שני הדגמים הקודמים של השעון שלנו הוכיחו שהרלוונטיות של המוצר עדיין לא נמצאת איפה שהיא צריכה להיות. אין למוצר ביקוש רב מספיק בשביל שנמשיך לבנות אותו שנה אחר שנה".

מוטורולה נמצאת בשוק המחשוב הלביש כבר כחמש שנים, במהלכן הציגה צמידי כושר ושני דגמים של שעון Moto 360, אשר מבוסס על מערכת ההפעלה Android Wear. יחד עם זאת, Android Wear 2 שתושק בתחילת 2017 לא תלווה כאמור במכשיר חדש מבית מוטורולה, למרות שהחברה הדגישה כי היא נשארת נאמנה למערכת אנדרואיד, לפחות לעת עתה.

החברה אמרה כי היא מתמקדת בעיקר בפיתוח הטלפונים שלה עם דגש על המודולריות שלהם, כמו למשל אביזרי ה-Moto Mods שניתן להצמיד לגב מכשיר ה-Moto Z. "הצורה והמבנה של הסמארטפונים בהחלט עשויים להשתנות בשנים הקרובות", מנהל המוצרים הגלובלי בחברה, "ובשלב מסוים אולי אפילו נראה סמאטרפונים מתקפלים".

בכך מצטרפת מוטורולה לוואווי ו-LG שגם כן "ממתינות על הגדר" כדי לראות מהם החידושים שתציע גוגל בשנה הבאה במערכת Android Wear 2.0.