כשחטיבת הסלולאר של מוטורלה הייתה לקראת מכירה, החליטה החברה לזנוח את קו-המוצרים הנוכחי שלה ולהשיק מכשירים מובססי אנדרואיד של גוגל. ההצלחה של מכשירים כמו ה-Cliq ו-Droid, שאף נבחר לגאדג'ט הנחשק של 2009, היא זו ש"הצילה" את חטיבת-הסלולאר ממכירה. אך עדיין תכונה אחד שנעדרה ממכשיריה של מוטורולה או בכלל של מכשירים מבוססי אנדרואיד המושקים בארה"ב היא התמיכה במולטי-טאץ' (רב-מגע). מחוות כמו "צביטה" לצורך הגדלה והקטנה של תמונות נעדרות לחלוטין ממכשיר האנדרואיד של החברה. ייתכן כי הדברים עתידים להשתנות, מנכ"ל מוטורולה בראיון לאתר Laptop ציין כי מוטורלה עובדת על הבאת תמיכת מולטי-טאץ' ל"רוב" מכשירי החברה, אך קודם ישנם מספר גורמים עליהם צריך להתגבר, שרובם כלל לא טכניים.

לאפל ישנו פטנט רשום על מחוות מולטי-טאץ' בארה"ב. למרות שטכנית רוב מכשירי האנדרואיד תומכים במחוות מולטי-טאץ' ברמת החומרה, הם מנועים מלהשתמש בתכונה זו מבחינה משפטית. באירופה לא ניתן לרשום פטנט על כך ולכן ה-Milestone, הגירסה האירופאית של ה-Droid, שעל-פי השמועות אמורה להגיע גם אלינו, אכן תומכת במולטי-טאץ'. לאמריקאים רק נותר לחכות.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.