לאחר  תקופת שקט ארוכה מעולם הסלולר בארץ, מוטורולה חוזרת ומכוונת גבוהה. החברה משיקה ברשת פלאפון את A3100  מכשיר בעל מסך מגע בגודל 2.8 אינץ' הפועל על מערכת ההפעלה  6.1 Windows Mobile של מייקרוסופט.

המפרט מעניין וכולל בין השאר מצלמה ברזולוציית 3 מגה פיקסל, שקע 3.5 מ"מ לאוזניות סטנדרטיות, WIFI, בלוטות', מקלט GPS, זיכרון פנימי 256MB (תמיכה עד 16GB microSD) ורגלית להעמדת המכשיר.

מוטורולה ליטשה את ממשק המשתמש והוא יפה ונעים לעין. על הנייר המכשיר נראה סביר בהחלט. אמנם לא בכדי לתת פייט רציני בצמרת מכשירי הסלולר בישראל, אבל מדובר בצעד יפה של מוטורולה לחזור לקדמת הבמה ולהפוך את השם שלה לחיובי יותר בעיני הצרכן הישראלי,  לאחר שהמכשירים הקודמים שלה ששווקו ברשת פלאפון היו בעלי מערכת הפעלה סגורה ומצלמות ברזולוציה של 1.3 ו-2 מגה פיקסל. המכשיר ישווק ברשת פלאפון בלבד במחיר שלא פורסם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.