מוטורולה משיקה בארץ את MOTOACTV, מאמן כושר אישי המסייע למעקב, ניתוח וביצועי המשתמש על מסך מגע דיגיטלי קטן מבוסס אנדרואיד, המספק מגוון כלים לספורטאים שבנינו.

המכשיר עוקב אחר פעילות המתאמן, הביצועים, שריפת קלוריות, דופק הלב, מבצע אנליזה בזמן אמת ומתאים את עצמו למשתמש. בסיום האימון, כל הנתונים מועלים לאתר ייעודי אוטומטית באמצעות תקשורת WiFi ודרך האתר ניתן להציג את המסלול שעבר, שריפת הקלוריות והמהירות בכל נקודה במפה ועוד וכן ניתן להשוות אל מול אימונים קודמים, לשתף נתונים ולסנכרן עם המחשב האישי.

המאמן החכם מאפשר להגדיר מטרות ויעדים, לערוך תחרויות מול משתמשי MOTOACTV אחרים, ולערוך רשימות השמעה להאזנה בזמן האימון. אחד הפיצ’רים השימושיים בנגן המוזיקה הוא היכולת ללמוד את המשתמש, כך הוא משייך את השיר לביצועי הספורטאי לנקודת זמן, וכאשר הביצועים יורדים, המכשיר ינגן שירים כדי לעודד ולאתגר את המשתמש. בעלי מכשיר ה-RAZR של מוטורולה יוכלו גם לקבל שיחות, הודעות SMS והתראות יומן במרחק של עד 100 מטרים מהנייד באמצעות טכנולוגיית ה-Bluetooth 4.0, כך שניתן להשאיר את המכשיר בארונית ולהמשיך ולהתאמן בחדר כושר מבלי הצורך לשמור את הנייד בכיס.

ה-MOTOACTV עמיד למים וזיעה ומכיל מסך מגע 1.6 אינצ’ עם ממשק ייעודי על גבי האנדרואיד. הוא רץ על מעבד 600MHz ומגיע עם אחסון בכרטיס microSD 8GB וכן מקלט רדיו FM מובנה ותמיכה באוזניות Bluetooth רגילות גם להאזנה לשירים וסוללת המכשיר מספקת עד 20 שעות עבודה.

קרא עוד:  מחירו של OnePlus 7t בישראל נחשף, יושק בסוף החודש

באמצעות האביזרים, ניתן להרחיב את יכולותיו כמו מדידת דופק, מדידת מהירות (אופניים), רצועות לזרוע, תפס לחולצה ועוד, אולם מחירו לא יהיה זול ויעמוד על 1,999 ש”ח לערכה הבסיסית הכוללת אזנייה חוטית SF200, רצועה ליד, תפס חיבור וכבל USB לטעינה ולסנכרון והדגם המורחב הכולל רצועת זרוע, תושבת לאופניים ומטען קיר שיימכר בתוספת של 399 ש”ח. ה-MOTOACTV יוצע למכירה ברשת הספורט וורטהיימר וברשת חדרי הכושר הכושר Go-Active החל מהשבוע.