מוטורולה (Motorola) של לנובו (Lenovo), הכריזה רשמית על Moto Z4. המכשיר החדש (שאף כבר נשלח מוקדם מהצפוי ללקוחות), הוא ממשיכו של Moto Z3 משנה שעברה ושומר על האפשרות המודולרית הכה מזוהה עם הסדרה.

בעוד שכעת מדובר במכשיר שוק ביניים פלוס, ל-Moto Z4 יש כמה מאפיינים של מכשירי דגל. בראש ובראשונה הוא יתמוך ברשתות דור 5, אולם זה יקרה רק עם מודול חיצוני שיוצע ללקוחות Verizon בארה"ב. מודול זה הובטח אגב, עם השקתו של ה-Z3, והוא יימכר בתוספת לא קטנה של 199.99 דולרים.

Moto Z4 נושא מסך 6.39 אינץ' מסוג OLED ברזולוציית +Full HD עם מגרעת קטנה בקצה העליון. הוא מבוסס על שבב Snapdragon 675 עם 4 גיגה-בייט זיכרון פנימי ו-128 גיגה-בייט לאחסון הניתנים להרחבה. הסוללה היא בקיבולת של 3,600 מיליאמפר/שעה ויש גם חיבור לאוזניות 3.5 מ"מ.

מערך הצילום גם כן שודרג וכעת בגבו חיישן בודד של 48 מגה-פיקסל, המצלם תמונות של 12 מגה-פיקסל ומאחד אותם לתמונה אחת ואיכותית, מה שלדברי מוטורולה מסייע למצלמה להתמודד טוב יותר עם רעשים דיגיטליים וצילום בתאורה חלשה. יש גם מייצב תמונה אופטי, צילום וידאו ב-4K ומבזק לד כפול. מצלמת הסלפי היא 24 מגה-פיקסל ובאותו האופן מפיקה תמונות של 6 מגה-פיקסל על ידי איחוד פיקסלים.

Moto Z4 יגיע עם גרסת האנדרואיד Pie הקרובה למקור, חיישן טביעות אצבע המוטמע במסך וחסינות להשפרצות מים. הוא גם תואם למודולים (Mods) הקיימים בשוק כמו הרחבת סוללה, בקר משחקים, מצלמת 360 מעלות, מקרן זעיר ועוד.

קרא עוד:  שארפ מציעה טלפון Android One כבר עם Android 10

מחירו של Moto Z4 הוא 499.99 דולרים וזמין כבר עתה במכירה מוקדמת בארה"ב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.