ב-IFA 2014 הציגה מוטורולה (Motorola) את ה-Moto Hint, דיבורית בלוטות' זעירה הנכנסת אל האוזן הפועלת כל הזמן ומאפשרת להפעיל את מכשיר הטלפון באמצעות פקודות קוליות, כעת שבוע לפני ההכרזה על קו המכשירים החדש לשנת 2015 החברה ביצעה השקה שקטה לדור השני של ה-Moto Hint, שבוע אחרי שחתכה את מחיר הדור הקודם ל-80 דולר באתר שלה.

האוזניה החדשה שומרת על אותו עיצוב מוכר – אוזניית בלוטות' ללא כפתורים הנכנסת אל האוזן, גם הדור השני מצליח לשמור על הממדים הזעירים אך הפעם החברה שיפרה באופן משמעותי את חיי הסוללה: בעוד הדור הראשון של האוזניות הציע זמן שימוש של 10 שעות, מאחר והאוזניה פועלת כל הזמן, הדור החדש מציע זמן שימוש סביר יותר של 17 שעות, כ-70% יותר בהשוואה לדגם הקודם. בחברה מציינים כי איכות השמע שופרה וכעת ניתן לבצע באמצעות האוזניות מגוון רחב יותר של פעולות קוליות.

Hint תומכת ב-Bluetooth בתקן 3.0 ובעלת טכנולוגיה לסינון רעשים. היא זמינה כבר עכשיו לקנייה דרך אתר Best Buy במחיר של 129.99 דולר, מחיר הנמוך ב-20 דולר בהשוואה למחיר ההשקה של הדגם הקודם. גם הדור החדש כולל כיסוי המשמש כמטען נייד ומאפשר להגדיל את זמן השימוש באוזניה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.