אצל לנובו (Lenovo) לא היה רגע דל בסוף השבוע האחרון עם הכרזות מרובות על מגוון גדול מאוד של מחשבים ניידים, נייחים וטבאלטים ודווקא את השעון החדש של חברת הבת, מוטורולה מוביליטי, היא שמרה לסוף..

חפשו את ההבדלים

הדור השני ל-Moto 360 נראה זהה לקודם, אפילו זהה מידי. יש לו את אותו 'תקר', החלק החסר בתחתית המסך, כאשר הוא עדיין גדול לטעמנו ובאותה המידה של קודמו (46 מ"מ), אבל כאן נעשה שינוי. מוטורולה מציעה כעת דגם קטן, המותאם עיצובית גם לידיים קטנות ולנשים (42 מ"מ) ואכן הדגם קטן נראה מגושם פחות.

גודלו של המסך בהתאם, ועומד על 1.56 אינץ' ו-1.27 אינץ', ברזולוציה של 360 על 325 פיקסלים או 360 על 330 פיקסלים בהתאמה. השינוי גם כאן אינו גדול, אם כי במוטורולה ציינו כי החזרת האור פחותה ובאור יום התצוגה נראית טוב יותר. בנוסף, ניתן כעת להחליף רצועות בלחיצת כפתור, על ידי שליפה בקלות של הרצועה ולבחור ממגוון הגדול שמוטורולה מציעה או רצועה צד שלישי.

Motorola Moto 360 2015

היתרון של הדגמים החדשים כפי שוודאי הבנתם הוא לא בעיצוב, אלא דווקא בחידוש החומרתי. כעת, הדור השני מבוסס על שבב מרובע הליבות Snapdragon 400 בתדר שעון של 1.2 גי'גה-הרץ עם זיכרון עבודה 512 מגה-בייט RAM ו-4 ג'יגה-בייט. כל זה, בהשוואה לשבב של Texas Instruments בדור הקודם. עדיין יש את מערכת ה-Android Wear המוכרת, תקשורת WiFi לעבודה עצמאית ו-Bluetooth 4.1. גם הסוללה שופרה פלאים, ובמקום יום עבודה, הדגם המוגדל מסוגל לספק לנו יומיים של עבודה, כך לדברי מוטורולה זאת בזכות הגדלה של הסוללה ל-400 מיל-אמפר/שעה והדגם הקטן ל-300 מיל-אמפר/שעה. בנוסף, מוטורולה גם הציגה דגם ספורטיבי עם עטיפת סיליקון ומקלט GPS הבנוי בתוכו, שאותו תציע בשלב מאוחר יותר.

קרא עוד:  סונטו הכריזה על שעון חכם ראשון המבוסס על Wear OS

עוד מ-IFA 2015:

אז לא, אין שינוי מהותי מהדור הקודם, ולמי שיש כבר את המוטו 360 אנחנו לא רואים סיבה לשדרג. ציפינו כי גם העיצוב יעבור שדרוג גדול יותר או לפחות להסיר את אותו תקר בתחתית המסך, אבל זה לא ממש קרה.

וידאו: המוטו 360 מוצג ב-IFA 2015

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.