הרשתות החברתיות משמשות לרוב לחשוף את הגולשים למידע שיווקי על ידי היצרניות, אולם נראה כי צוות המדיה של מוטורולה (Motorola) פספס וחשף את השעון החדש מוקדם מהצפוי.

בחשבון הרשמי של Motorola Mobility בטוויטר, הועלה סרטון וידאו קצרצר המציג את מה שנראה כמו הדור החדש של Moto 360, השעון העגול הראשון מבוסס Android Wear. הוידאו הוסר בזריזות על ידי מוטורולה, אך הועלה בשנית על ידי משתמשים שהספיקו להבין את הטעות.

בסרטון ניתן להתרשם כי המסגרת נראית עדינה ודקיק יותר, וכי מיקום הכפתור הראשי שונה וכי הוא כעת מעט יותר גבוה. עוד ניתן לראות כי תפס הרצועה מעט שונה, ואולי ייתכן כי ניתן יהיה להחליף את הרצועה בקלות, אך מה שדווקא הפתיע מכל הוא המסך, שנותר עם אותו “פנצ’ר” מפורסם (Flat Tire) המסתיר את חלקו התחתון. למרות שמועות קודמות, מוטורולה השאירה את אותו חלק המציק במסך, זאת למרות כי המתחרות התגברו על המכשול כמו השעונים LG ו-ZTE, שלהם המסך עגול באופן מלא.

כך או כך, אנחנו מקווים כי מדובר בהדלפה שגויה, וכי מוטורולה מתכננת משהו מעט יותר מעניין וחדשני מאשר לחזור על אותו עיצוב השעון של הדור הקודם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.