מוטורולה מוביליטי משיקה את הגרסה המשודרגת למכשיר ה-Defy (דיפיי), ה-+Defy. הוא עדיין נשאר עמיד בפני ההתעללויות שלכם כדוגמת מים, אבק ושריטות (אפילו בדקנו!) ובנוסף הוא זוכה למעבד משודרג הקופץ ל-1GHz (במקום 800MHz) וסוללה חזקה יותר (1700mAh) מאשר קודמו.

למכשיר מסך בגודל 3.7 אינצ' 480×854 (זכוכית Gorilla Glass), זיכרון 512MB RAM, אחסון 2GB, מצלמה 5 מגה פיקסל עם פלאש LED ופוקוס אוטומטי, קישוריות WiFi b/g/n, מקלט GPS, כניסת microSD ויציאת אוזניות

Motorola DEFY+", הדור החדש במשפחת הסמרטפונים העמידים שלנו, מספק למשתמש עיצוב, עמידות ועוצמה שיתמודדו עם כל האתגרים שמציב גם סגנון החיים התובעני ביותר, כשלצד זה יספק המכשיר יישומי בידור זמינים וגישה לרשתות חברתיות שיהפכו את חבריכם נגישים בכל עת", אומר קובי קליף, מנהל מוטורולה מוביליטי ישראל. "עיצבנו את ה- Motorola DEFY+עם כל יישומי הסמרטפון שתדרשו להם לסגנון החיים התובעני שאתם חיים".

המכשיר מגיע עם גרסת האנדרואיד 2.3.6 וממשק MOTOBLUR מעודכן. מוטורולה תציע שורה של אביזרים שיאפשרו למשתמש שימושים נוספים כמו ערכה לרכב, אוזניות בלוטות', ערכת בלוטות' לרכב ומטען לרכב. המכשיר יימכר ברשת אורנג' במחיר 55 ש”ח לחודש למשך 36 תשלומים.