אטריקס בחיבור לטלוויזיה

באירוע הנערך היום בת”א משיקה מוטורולה מוביליטי בישראל את מחשב הטאבלט Xoom, הראשון המבוסס על Honeycomb , את מכשיר ה-Atrix כפול הליבה וה-Milestone 2 בעל המקלדת המלאה. המכשירים החדשים יגיעו לרשת אורנג' בימים הקרובים, יחד עם כל אפשרויות העגינה של מכשיר ה-Atrix.

“ישראל הוא שוק גדול ויש הקבלה בין השוק בארץ לשוק האירופאי, אנחנו ממשיכים להשקיע בשוק הישראלי ויש לנו מספר שותפים כאן ומצפים להמשך השיתוף עם החברות המקומיות”, אומרים במוטורולה ומוסיפים: "אתם מוצאים מעבדים חזקים יותר, זיכרון גדול יותר, מסך גדול יותר אך השאלה מה אתם עושים עם זה? משחקים Angry Birds יותר מהר? גולשים יותר מהר? אנחנו מאמינים כי אפשר לנצל את הסמארטפון בצורה טובה יותר ולספק לו יכולות מורחבות כמו מחשב נייד ונגן מדיה  ולספק הכל בחבילה אחת קטנה וניידת כפי שה-Atrix מצליח לעשות.”

לא רק סמארטפון
ה-Atrix הוא שילוב של כמה עולמות, זאת בנוסף להיותו מכשיר סמארטפון תוכלו לחברו לעמדות עגינה שונות המספקות לו יכולות חדשות:

העמדה הראשונה היא עמדת מולטימדיה המנצלת את יכולת ה-HD של המכשיר ובאמצעותה תוכלו לנגן את כל צרכי המולטימדיה שלכם ישירות מהמכשיר על מסך הטלוויזיה בחיבור HDMI וברזולוציה Full HD. בעמדת עגינה נוספת תוכלו לחבר לעמדה בנוסף גם מקלדת ועכבר בחיבור USB סטנדרטי (!), כך שתוכלו לגלוש בדפדפן פיירפוקס הקיים במכשיר דרך הממשק האינטראקטיבי שמוטרולה פיתחו עבורו עם אפליקציות ושולחן עבודה וירטואלי מלא.

קרא עוד:  גוגל למתחרים: רוצים להחליף מנוע חיפוש באנדרואיד? תשלמו

נוסף לכך, מוטורולה מאפשרת לכם לבצע אותו הדבר לא רק על מסך חיצוני, אלא על עמדת עגינה הנראית כמחשב נייד לכל דבר עם מסך 11.6 אינצ’ ומקלדת מלאה המספיק לעד 8 שעות עבודה. האטריקס מתחבר למחשב מאחור ויספק גלישה בדפדפן ושולחן וירטואלי על מסך המחשב הנייד, שגם יטעין אותו באותו הזמן.

ה-Artix מכיל מסך בגודל 4 אינץ' ברזולוציית qHD של 540X960 פיקסלים ומריץ את מעבד הכפול-ליבה של nVIDIA, ה- Terga 2, כאשר הוא מכיל 2 ליבות של מעבדי 1Ghz. ה-Artix הוא גם בין המכשירים הראשונים המגיע עם ביחד עם 16GB זכרון פנימי שניתנים להרחבה באמצעות microSD עד 32GB. בצד המצלמה, תמצאו במצלמת 5 מגה-פיקסל עם פלאש LED יחיד. הסוללה חזקה למדי בעלת נפח של 1930mAh שאמורה לספק לנו עד 9 שעות שיחה, כאשר גם המשקל מצליח להישמר כאן יפה עם 136 גרם בלבד. לדאבוננו, מוטורולה משיקה את המכשיר עם גרסת אנדרואיד 2.2, אך מבטיחה כי העדכון ל-2.3 יגיע בהמשך דרך האוויר (OTA) ללא צורך לגשת למפעילה. עוד על מכשיר ה-Atrix בסקירת הוידאו שבהמשך.

טאבלט אנדרואיד
ה-Xoom הוא טאבלט אנדרואיד 3.0 בגודל 10.1 אינצ' ברזולוציה 1280×900 ובעל מעבד הכפול ליבה בתדר 1GHz,  וזיכרון 1GB DDR2.  תמצאו בו יכולת ניגון HD 1080p, תקשורת דור 3  וסוללה ל-10 שעות. מבחינת קישוריות, המחשב תומך ב-WiFi, Bluetooth 2.1, זאת נוסף לתקשורת דור 3.

קרא עוד:  הוט חוזרת לשווק חבילות גלישה במהירות של 500 מגה-ביט

מכשיר ה-Milestone 2 עבר שינויי עיצובי בהשוואה לקודמו ונראה יוקרתי יותר. גם המקלדת שונתה מעט ובמקום מקש הניווט הגדול והמגושם שיהיה קיים בדגם הקודם, תמצאו מקשי חיצים ומקשים גדולים ורחבים יותר. השוני הגדול ביותר הוא מתחת למכסה המנוע המכיל מעבד במהירות שעון של 1GHz, זיכרון 512MB ומעבד הגרפי PowerVR SGX530, מה שסיפק לו קפיצה בביצועים לעומת קודמו. עוד תמצאו את מסך המגע שגודלו לא השתנה ונשאר על 3.7 אינצ’ ברזולוציה 480×854 מגע capacitive תומך מולטי-טאץ’, מצלמה 5 מגה פיקסל עם פלאש LED, קישוריות WiFi b/g/n, תקשורת Bluetooth, יציאת אוזניות 3.5 מ”מ וחריץ microSD להרחבת זיכרון.

מחירים וזמינות
Motorola ATRIX יוצע למכירה ברשת פרטנר החל מאמצע אוגוסט בשתי הצעות רכישה: ערכת מכשיר Atrix, הכוללת תושבת HD Dock, כבל  HDMIושלט ייעודי במחיר 99 ₪ לחודש ב-36 תשלומים, סה"כ 3,564 ₪.  ערכת מכשיר Atrix, הכוללת תושבת HD Dock, כבל  HDMI ושלט ייעודי ובנוסף, LapDock במחיר 139 ₪ לחודש ב-36 תשלומים , סה"כ 5,004 ₪.  מיילסטון 2 יוצע למכירה החל מהשבוע ברשת פרטנר במחיר של 69 ₪ לחודש ב-36 תשלומים, סה"כ 2484 ₪. Motorola XOOM יוצע למכירה בשבועות הקרובים ברשת פרטנר. בהמשך הקיץ יושק ה-XOOM בגרסת WI-FI. ניתן יהיה להשיגו ברשתות נבחרות .