חטיבת פתרונות הניידות העסקית של מוטורולה הודיעה על התוספת האחרונה למערך מוצרי המחשוב הנייד שלה – מחשב כף היד העסקי (EDA) הגלובאלי ES400. יכולות הקול והנתונים המשולבות של ES400 מממשות את מלוא הפוטנציאל של עובדים ניידים ע"י העצמתם במידע וכלי עבודה דיגיטאליים ממוחשבים הדרושים להם לשינוי פעולות, הגדלת הרווחיות העסקית וביצוע עבודתם בכל זמן ומכל מקום. מנהלים ועובדים ממגוון תעשיות, ייהנו משילוב חסר תקדים של עוצמת מחשוב נייד עם יכולות סלולאריות ו- WLAN לקיום שיחות ו"לחץ ודבר" (PTT) בעיצוב קומפקטי וקל משקל.

מחשב כף היד העסקי הקטן והקל ביותר של מוטורולה משלב גורם צורה דק עם ביצועים מתקדמים ומאפשר לעובדים ניידים להתגבר על אתגרי פריון עבודה ולגשת באופן מאובטח ליישומים קריטיים לעסקים במהלך נסיעות.  ES400המבוסס על פלטפורמת Windows Mobile 6.5 של מיקרוסופט, מאפשר לעובדים בענפים כגון שירותי שטח, מכירות שטח, קמעונאות, בריאות, שירותי חשמל, גז ומים, ייצור, תובלה/הפצה ועסקים קטנים ובינוניים לאסוף נתונים ולגשת ליישומים קריטיים לעסקים ולמערכות קצה אחורי בכל מקום שבו הם נמצאים.

תכונות המפתח הארגוניות כוללות:

 • ממשק משתמש ארגוני מבית מוטורולה(MEUI) הניתן להתאמה אישית, ואשר הופך מידע ופונקציות קריטיים לעסקים לזמינים בלחיצת כפתור אחת. כולל שיפורים ספציפיים לארגון כגון תיוג תמונות.
 • סריקה בלחיצת כפתור אחת: קריאת ברקוד חד ודו-ממדי למתן מענה לצרכים של עובדים ניידים.
 • מסך VGA גדול, בהיר במיוחד, של שלושה אינטש (750 NITS בהיר כמעט פי שתיים ממכשירים צרכניים המיועדים לשימוש בחללים סגורים ופתוחים) בתוספת לוח מקשים משולב.
 • קלט קל ומדויק באמצעות עטstylus) ) ומסך מגע התומך בחתימה דיגיטאלית הדרושה לעתים קרובות להשלמת מטלות בשטח.
 • הספק סוללה תקני המאפשר לעבוד מספר משמרות שלמות בכל סביבת עבודה. תקשורת כלל-עולמית אמיתית עם רשת אזורית מדור 3.5 לפי בחירת המשתמש: תאימות לרשתות GSM HSPA ו-CDMA EVDO RevA .
 • פונקציונאליות WLAN אלחוטית רחבה התומכת בתקני 802.11 a/b/g כולל תמיכה ביישומי   VoIP לביצוע שיחות טלפוניות או בשיטת "לחץ ודבר" (PTT).
 • מבנה עמיד מאפשר שרידות ואטימות בעת חשיפה לאבק, רטיבות וכן נפילות וחבטות המתחוללות בכל יום עבודה. כמו כן, תקן קשיחותMIL-STD 810G מאפשר אורך חיים גדול יותר למכשיר.
 • אבטחה ארגונית הכוללת קורא טביעות אצבע ביומטרי מובנה.
 • תוכניות תמיכה ושירות המיועדות לעסקים להשגת תשואה טובה יותר על ההשקעה.
 • מבוסס על פלטפורמת Windows Mobile 6.5 בהתאמה ליישומים ארגוניים ותמיכה ביישומים ספציפיים ואבטחה מתקדמת לצורכי הניידות של ניהול מכשירים.
 • מפרטי מוצר שלמים הכוללים GPS, מצלמה, מד-תאוצה תלת צירי ופעולת ממשק משתמש ניתן למצוא בכתובת:   .
קרא עוד:  מוטורולה הציגה רשמית את One Hyper והוא הטלפון הראשון שלה עם מצלמה קופצת

"מוטורולה מודעת לכך שצוותים ניידים הם "סם החיים" של הארגון, והעצמת צוותים אלו עם תכונות ופונקציונאליות חסרות תקדים לסילוק מכשולים בשטח הנה קריטית לארגון", אמר ג'ין דילייני, נשיא, חטיבת פתרונות הניידות העסקית של מוטורולה.  "מחשב כף היד העסקי ES400  החדש משלב בתוכו את התכונות הטובות ביותר של ניידות, תקשורת ופונקציונאליות, מבלי להתפשר על ביצועים או עיצוב ומציע לכוח העבודה הנייד את האפשרות לנקוט פעולה וללכוד מידע בלחיצה אחת, בפני הלקוח, היכן שהדבר חשוב מכל".

"דגם ES400  של מוטורולה נבנה עפ"י הצרכים של המשתמש העסקי; עם גודלו הקומפקטי והיישומים המתקדמים הממנפים את רשתות הסלולר מהדור השלישי, זהו מכשיר עסקי פורץ דרך שנותן מענה למשתמשים עסקיים המחפשים כל העת אחר דרכים לשיפור פריון העבודה האישי והקבוצתי", אמר דני באומן, נשיא  Sprint ,Integrated Solutions Groupאשר רכשה בימים אלה את המוצר.

רשת Sprint  ממוצבת באופן אידיאלי להציע ללקוחות ארגוניים כלים המותאמים ייחודית לצורכיהם, וממשיכה לבנות את המוניטין שלה כמובילה בענף בקרב לקוחות עסקיים המחפשים אחר מכשירים ויישומים אלחוטיים כדאיים מבחינת שיקולי-עלות תועלת".

ES400  מיועד למנהלי מטלות העובדים ישירות בשטח או במשרד ומתמודדים עם תחומי אחריות מנהליים רבים. גישה מהירה לנתונים ויישומים רבי ערך הנה חיונית לשמירת פריון העבודה של עובדים אלו. דגם ES400  כולל ממשק משתמש ייחודי של מוטורולה, המספק למשתמשים ממשק עסקי מותאם וניתן להתאמה אישית. תכונות ממשק המשתמש הארגוני של מוטורולה, שתוכנן לספק יעילות ומהירות, כוללות: גישה בלחיצה אחת ליישומים, מסך בית ממוקד-עסקים, סורק ברקוד בלחיצה אחת, יישום מצלמה ארגוני, מסך ניהול שיחות קל ופשוט עם לוח חיוג ידידותי למגע, ולשוניות ניהול מכשיר נגישות בקלות לביטול הצורך לעיין בתפריטים ומסכים רבים לשינוי הגדרות. עם מערכת ההפעלה מבוססת Windows Mobile 6.5, מכשירES400 מאפשר לפתח, לנייד ולפרוס בקלות יישומים עשירים על המכשיר, תוך עמידה בצרכי האבטחה של הארגון.

קרא עוד:  במוטורולה כבר עובדים על RAZR 2?

"מיקרוסופט מכירה מזה זמן רב בניידות כמרכיב קריטי של הארגון, ואנו מחויבים לבנייה ותמיכה בפלטפורמות חדשניות לשוק זה, לרבות ההפצה הקרובה של פתרון מערכת הפעלה חדש למותג המכשיר הידני משובץWindows שהושק לאחרונה המבוסס על טכנולוגיותWindows Mobile 6.5 , אמר קלווין דאלאס, מנהל כללי של היחידה העסקית של מכשירים משובציWindows במיקרוסופט. "כאשר עובדי קו החזית זקוקים לגישה מאובטחת למידע ואינטראקציה מהירה באמצעות העזרים הדיגיטאליים העסקיים שלהם, צוותיES400 של מוטורולה עם מערכתWindows משובצת מאפשרים את הפתרון".

מחשב כף היד העסקי החדש ES400 של מוטורולה יהיה זמין בהמשך השנה ללקוחות בישראל. (הודעה לעיתונות)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.