זה לא הפתעה גדולה לכולם שמכשיר ה-Droid RAZR MAXX HD החדש של מוטורולה בעל סוללת 3,300mAh מצליח לנצח את המכשירים המובילים בשוק במבחן הסוללה. למעשה הוא מכיל סוללה בעלת קיבולת כפולה מרוב מכשירי הסמארטפונים של היום בהשוואה לגודלו של המסך ובעל קיבלות שמכילה גם את סוללת הגלקסי אס 3 (2,100mAh) וגם את האייפון 5 (1,440mAh) גם יחד.

האתר All Things D לקח את המכשיר של מוטורולה לבחינה מעמיקה ובסדרת מבחנים של זמן דיבור, הוא הצליח להשיג תוצאה של 22 שעות (!), זאת בזמן שהמתחרים (S3 ו-iPhone 5)  קיבלו תוצאה של של 8 ו-11 שעות בהתאמה במבחן שנערך מוקדם יותר אצל GSMArena.

במבחן המסך, המכשיר הצליח לנגן וידאו על בהירות של 75 אחוז למשך 13 שעות רצופות לפני שזעק לקבל חשמל. הפרש לא גדול אמנם מול הגלקסי (10 שעות) והאייפון (10 שעות) אך כאן דובר כי הרשת הסלולרית עבדה ברקע כולל יישום הדואר ואילו במבחן השני המכשירים היו על מצב טיסה.

בשימוש מעורב הכולל האזנה למוזיקה, התחברות לרשתות חברתיות, גלישה ברשת וסטרימינג מיוטיוב דרך תקשורת סלולרית, המכשיר הצליח להחזיק יום וחצי, בעוד שהמתחרים מצליחים להחזיק כ-12 שעות בממוצע.

עדיין מוטורולה מצליחה לשמור על בולטות בכל הקשור לחיי סוללה עם סדרת ה-MAXX שלה ביחס לגודל המסך, ובין היחידים המשתווה לו הוא מכשיר ה-Note 2, אולם הוא בעל מסך 5.5 אינצ’.

קרא עוד:  וואווי עושה זאת שוב: משיקה מחדש את P30 Lite

כזכור, מפרט המכשיר כולל מסך בגודל 4.7 אינץ' ברזולוציית 720p ו-312 ppi (צפיפות פיקסלים), מעבד כפול ליבה במהירות 1.5GHz, זיכרון פנימי של 32GB הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון (עד 32GB נוספים), 1GB RAM, מצלמת 8 מגה-פיקסל עם צילום וידאו ב-Full HD 1080p, מצלמה קדמית בגודל 1.3 מגה-פיקסל, NFC, LTE וסוללת 3300mAh. זוהי הגרסה האמריקאית ובתקווה מוטורולה תוציא בקרוב גם גרסה בינלאומית.

>> הגלקסי אס 3 מול האייפון 5 במבחן הסוללה, מי מנצח?

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.