במוטורולה לא מצליחים לשמור את הקלפים שלהם קרוב לחזה ולאחר שדלפו תמונות של ה-Atrix 2, וה-Xoom 2 הגיעו לידו של בלוג הטכנולוגיה This Is My Next תמונות יח"צ של מכשיר אשר ידוע בשם הקוד Spyder.

קוראינו בוודאי זוכרים את סדרת מכשירי ה-RAZR של מוטורולה, מדובר על מכשירים דקים ומועצבים אשר החזירו למוטרולה בעבר (הרחוק) את אור הזרקורים לאחר השקות ממושכות של מכשירים גדולים, כעורים ועבים. על-פי This Is My Next, במסך האודות שם המכשיר היה "Droid RAZR" ונראה כי מוטורולה מתכוות להשתמש שוב בשם המותג הזה, אם כי לנו הוא נראה כמו גירסא מגומרת של ה-Droid HD עליו דיווחנו בעבר.

בכל מקרה מדובר על מכשיר הדגל הבא של מוטורולה, אשר יתמוך ברשת הדור-הרביעי LTE, יכלול מסך Super AMOLED בגודל 4.3-4.5 אינצ' בעל רזולוציית qHD של 960×540, מעבד כפול ליבה במהירות 1-1.2GHz של TI, מצלמה אחורית המסוגלת לצלם ווידאו ברזולוציה של 1080P ומצלמה קדמית. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.