באירוע שנערך הערב חשפה מוטורולה מכשיר דגל חדש מתוצרת שדלף מספר פעמים בעבר ועונה לשם DROID RAZR. המכשיר זוכה לעיצוב מרענן ממוטורולה וגם לתואר “הדק בעולם” בזכות עוביו העומד על 7.1 מ”מ.

המכשיר שמיועד ל-Verizon האמריקאית יפעל כצפוי ברשת הדור הרביעי LTE ויכיל מפרט חזק למדי הכולל מעבד כפול ליבה 1.2GHz, זיכרון 1GB RAM ומסך מגע 4.3 אינצ' מסוג Super AMOLED qHD (זה לא שייך לסמסונג?) במקום מסכי ה-LCD שמוטרולה הייתה משתמש עד כה. הוא מגיע עם מצלמה 8 מגה פיקסל בצילום וידאו HD 1080, תקשורת Bluetooth 4.0 (השני אחרי iPhone 4S) ואחסון פנימי בנפח 16GB.

מוטורולה אומרת כי גב המכשיר מצופה בציפוי Kevlar (קוולאר) עבור הגנה נוספת מפני נזק. זהו אותו ציפוי המשמש כמגן נגד כדורים למשטרה, כוחות הביטחון (ובאטמן) ואמור להגן על על המכשיר בעת נפילה. בנוסף, רכיבי המכשיר מצופים בציפוי Splash Guard המגן עליהם מפני התזה ומים, כך שאפשר לנסות לירות לעבר גב המכשיר או להטיז עליו מים ולראות אם הוא הצליח לשרוד (נמתין לסרטונים בטיוב).

בצד התוכנה הוא יריץ את מערכת האנדרואיד 2.3.5 Gingerbread ולא את Ice Cream Sandwich שאמורה לצאת בעוד מספר שעות בודדות, יחד עם, או למעשה ללא ממשק ה-Motobulr שהתחלף בממשק יותר נעים ונוח

ה-RAZR יהיה הראשון עם אפשרות לצפיית תכני HD און ליין דרך שירות השכרת הסרטים Netflix ובנוסף הוא יאפשר לקבל תכנים בסטרימינג ישירות מהמחשב באמצעות יישום ה-MotoCast שמסנכרן את התכנים שבמחשב למכשיר הנייד.

קרא עוד:  מצב Ambient Mode הגיע למכשירי OnePlus

הוא מיועד לצאת בארה”ב תחילה ב-27 לחודש ב-$300 תחת השם Droid RAZR, ובשאר העולם בהמשך רק עם RAZR.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.