מוטורולה אמורה השבוע לחשוף את הדור הבא של מכשירי הדרואיד, אולם החבר'ה מהבלוג Android And Me לא ממתינים וכבר הצליחו להניח את ידיהם על הדרואיד 2. כשמו כן הוא, ה"יורש" למכשיר הדרואיד שהושק לפני כשנה והיה להצלחה (המוכר בשם מילסטון בארץ), הן מבחינת כמות היחידות שנמכרו והן מבחינה שיווקית בה בחרו מוטורולה להתנגח ראש-בראש עם האייפון של אפל בקמפיין ה-iDon't המבריק.

הדרואיד 2 (בתמונה מימין) מבחינה חיצונית נראה דומה אם לא כמעט זהה לקודמו, שני המכשירים הם באותו הגודל ולשניהם גימור שחור פסנתר, אך החלק העליון שווה בגודלו לחלק התחתון בניגוד לגירסה הקודמת של הטלפון. בנוסף נראה כי במוטורולה הקשיבו לצרכנים והם שינו מעט את המקלדת, למרות שגם במכשיר החדש מדובר במקשים שטוחים הרי שעכשיו הם רחבים יותר הודות לוויתור על המקש הניווט הגדול והמגושם שיהיה קיים בדגם הקודם ואילו כעת שולבו מקשי החיצים בצורה יעילה יותר. כמו-כן, נוסף כפתור "חזור" במקלדת התחתונה דבר החוסך שליחת אגודל אל כפתור המגע הממוקמים בתחתית הפאנל העליון. אבל השוני הגדול ביותר הוא מתחת למכסה המנוע וכי הדרואיד 2 הוא אחד ממכשירי האנדרואיד החזקים כיום, המכיל מעבד במהירות שעון של 1GHz, זיכרון 512MB ומעבד הגרפי PowerVR SGX530, מה שסיפק לו קפיצה בביצועים לעומת קודמו. אנו ממתינים להכרזה הרשמית על המכשיר, אז נקבל את כל הפרטים הסופיים. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.