בתערוכת IFA שנערכה המסתיימת השבוע הציגה לנובו (Lenovo), חברת האם של מוטורולה מוביליטי (Motorola Mobility) את הדור השני של שעוני ה-Moto 360, שעונים חכמים בעלי עיצוב יוקרתי עם שימוש ברצועות מתכת או עור עם תג מחיר התחלתי שנע בין 299 ל-329 דולר, בהתאם לדגם. בהחלט לא זול, אך מתמונות חדשות שעלו לרשת נראה כי לחברה היו תוכניות גם בנוגע לדגם מוזל.

אימן נעאם (Imaan Naeem) מעצבת תעשייתית במוטורולה העלתה לתיק העבודות באתר שלה תמונות קונספט של דגם מוזל של ה-Moto 360, אשר גם הוא בעל מסך עגול עם ה-'תקר' בתחתית המסך. נראה כי גוף השעון עשוי מתכת ובדגמים מסויימים מסביב למסך ניתן למצוא מסגרת פלסטיק צבעונית. את רצועות המתכת והעור יחליפו רצועות סיליקון, פלסטיק ובד. בעוד רוב העיצובים צבעוניים וקורצים לקהל צעיר יותר ניתן לראות גם דגמים בעלי מראה 'קלאסי' יותר שם מסביב למסך אין רצועת פלסטיק צבעוני אלא שימוש בצבעים ניטרליים יותר כמו אפור או שחור.

כרגע לא יודע באיזה שלב נגנז הרעיון לדגם מוזל והאם בחברה מתכוונים להשיק דגם שכזה אך מאז שהתמונות זכו לפרסום אלו הוסרו מתיק העבודות המקוון של נעאם ומסקרן לדעת האם בעתיד מוטורולה מוביליטי תשיק דגם שכזה ובאיזה מחיר.

כך או כך, אתם מוזמנים לצפות בהצצה ראשונה לדור החדש של מוטו 360.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.