אחד האביזרים היותר מעניינים שמצטרפים למכשיר ה-Motorola Atrix היא עמדת העגינה ההופכת אותו למחשב נטבוק קטן. עמדת ה-WebTop הנראית כמחשב נייד לכל דבר עם מסך 11.6 אינצ’ ומקלדת מלאה מתחברת למכשיר ומספקת אפשרות נוחה יותר לגלישה באינטרנט עם שולחן עבודה וירטואלי הכולל מספר אפליקציות ובניהם דפדפן פיירפוקס. העמדה מספיקה לעד 8 שעות עבודה כשבאותו הזמן היא גם תטעין את המכשיר.

אמנם האטריקס עדיין לא נמכר ברשתות בארה"ב, אך כבר מגיע דיווח כי מחיר עמדת העגינה הזו יעמוד על $150, ותמכר דרך רשת BestBuy האמריקאית בבלעדיות. המכשיר עצמו כזכור מגיע עם תמיכה ברשת הדור הרביעי ומיועד להשקה ברשת AT&T,  ועל פי המקור זהו המכשיר הראשון שיושק שם עוד לפני שחקנים אחרי כדוגמת ה-Samsung Infuse 4G וה-HTC Inspire 4G.

ה-Artix מכיל מסך בגודל 4 אינץ' ברזולוציית qHD של 540X960 פיקסלים ומריץ בתוכו את מעבד הכפול-ליבה של nVIDIA, ה- Terga 2, כאשר הוא מכיל 2 ליבות של מעבדי 1Ghz, זיכרון 1GB RAM וסוללה של 1930mAh.   עוד על המכשיר ועמדות העגינה תוכלו לקרוא בסקירת הוידאו מתערוכת CES.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.