מוטורולה, חובבת מכשירי המקלדת יצרה מכשיר נוסף, הפעם את +Pro, בסגנון של מכשירי בלקברי המנסה לקרוץ לשוק העסקי. הוא מאוד מזכיר לנו את XT316 שהוצג מוקדם יותר השנה אך מקבל הפעם מפרט יותר משודרג, ולשמחתנו הרבה, הוא נראה נטול ממשק ה-Motoblur.

המקלדת מכסה כשליש מגודלו של המכשיר המספקת אפשרות נוחה להקלדה מהירה של מיילים והודעות, ועל השטח הנותר נמצא מסך המגע בגודל 3.1 אינצ’ (480×640). פרט לעובדה שאין למכשיר את הממשק של מוטורולה, לא ברור לנו מהו הממשק הרץ כאן על מערכת האנדרואיד 2.3 וייתכן כי זהו שדרוג לממשק הקיים.

עוד נספר כי המכשיר מכיל מעבד 1GHz עם זיכרון 512MB, מצלמה 5 מגה פיקסל עם פלאש LED, תקשורת WiFi ו-GPS, סוללה 1600mAh, וצפוי להגיע לרשת T-Mobile בארה”ב זאת לצד השקה במקביל באירופה ובאסיה שתתרחש בחודש אוקטובר.

למוטרולה כבר מספר לא קטן של מכשירי מקלדת מבוססי אנדרואיד ובניהם ניתן למצוא את סדרת ה-Milestone/Droid המוכרת, את מכשיר ה-Charm ו-Droid Pro. לסמסונג גם מכשיר דומה שהשיקה לאחרונה בארץ והוא ה-Galaxy Pro המכוון גם הוא לשוק העסקי ובקרוב גם ל-LG מכשיר דומה. האם בלקברי צריכה לחשוש מאיבוד היתרון הבולט שלה בתחום?

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.