מוטורולה (Motorola) כנראה תכריז בסופו של דבר בצורה מסודרת על קו מכשירי הטלפוןו החדשים שלה, אבל בינתיים צריך להסתפק בפירורים ובהדלפות, ואחת כזו מתייחסת ל-Moto Z3 Play שהגיע לביקור, ביקורת ואישור ב-FCC. הביקור הזה עורר הערכות שיכול והוא יגיע לשוק בתחילת מאי ואולי אף קצת לפני.

הביקור הזדה לא חשף יותר מדי, אבל מה שכן אפשר ללמוד ממנו הוא שהמכשיר יגיע אגן עם מסך ענק, ובהתאם לדיווחים קודמים הוא יהיה בגודל של 6 אינץ' ואולי אף קצת יותר, וזה יוביל לאורך מכשיר שעומד על 156.23 מ"מ ורוחב שעומד על 76.7 מ"מ כשרק השוליים הצדדיים שלהם יהיו דקיקים.

לפי הפרטים המכשיר יגיע עם 4 גיגה-בייט זיכרון עבודה ועם 32 או 64 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. לפי דיווחים קודמים המערכת על שבב תהיה Snapdragon 636 ומאחור צמד המצלמות יהיו בגודל של 12 ו-8 מגה-פיקסל כשהמצלמה הקדמית היחידה תהיה בגודל של 5 מגה-פיקסל. הסוללה תהיה בגודל 3,000 מילי-אמפר/שעה. יהיה גם שבב NFC.

כאמור, אין עדיין פרטים רשמיים של ממש.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.