בעוד שבועיים אמורה מוטורולה (Motorola) להכריז על שלושה טלפונים חדשים שאחד מהם אמור להיות Moto Z2 Force שאולי אמור להיות המעניין ביותר מבין אלו שיוצגו, כולל Moto X4 ו-Moto G5S Plus. מה שמעניין בו במיוחד, מעבר לתצורה היחסית גבוהה שלו, הוא שזה יהיה עוד מכשיר שיתמוך במודולים, ותמונה שהופיעה לזמן קצר באתר של מוטורולה סין חושפת חלק נכבד מהמודולים שהחברה תציג יחד עם המכשיר ב-25 ביולי, או לפחות תציג את התאימות שלהם אליו.

כמו שאפשר לראות מדובר במספר רב יחסית של מודולים. הבולטים ביותר הם המודול שהופך את הטלפון לקונוסולת משחק מבוססת אנדרואיד לכל דבר ועניין, המודול שהופך את המכשיר למצלמה לכל דבר ועניין, וזה שמצרף למכשיר מצלמת 360 מעלות.

ניתן להבחין גם במוד שמוסיף מעמד למכשיר, וגם, כך נראה, מוד שיאפשר להשתמש ב-Z2 Force כסוג של מכונה לצילום מסמכים. כך או כך, כאמור, התמונה הורדה לאחר זמן מה, וכעת ניתן רק לחכות להכרזה.

Moto Z2 Force יהיה מצויד, כזכור וכפי שנראה לראות בתמונה, במצלמה כפולה. המערכת הראשית תהיה Snapdragon 835 והיא תניע מכשיר שיתהדר במסך AMOLED בגודל של 5.5 אינץ' וברזולוציה של 2K. המכשיר אמור להיות מוכרז בשתי תצורות זיכרון: 4/64 ג'יגה-בייט ו-6/128 ג'יגה-בייט.