פחות משבועיים נותרו לאירוע בו תכריז מוטורולה (Motorola) על הגרסה המחודשת למכשיר ה-Razr שלה, ואתמול דלפו לרשת עשרות תמונות שלו, שמגלות כמעט את כל מה שצריך לדעת עליו.

התמונות עלו לחשבון הטוויטר של אוון בלאס ולכמה וכמה עמודים באתר Slashleaks, ואמיתותן מאושרת על ידי טיזר שנשלח לעיתונאים ודווח על ידי PCMag, שמראה בבירור את אותו מכשיר בדיוק.

מהתמונות ניתן להתרשם כי Razr במהדורת 2019 נראה במבט ראשון דומה למדי ל-Razr V3, המכשיר הקודם בסדרה שיצא ב-2004. אלא שמלבד השדרוגים הטכנולוגיים המתבקשים, המהדורה החדשה במצבה הסגור נמוכה וקצרה יותר מהמקור.

גולת הכותרת של המכשיר הוא המסך הפנימי, שהשתלט על שני חציי המכשיר והפך למסך OLED מתקפל, שלפי השמועות יהיה בגודל של 6.2 אינץ' וברזולוציה של 876×2,142 פיקסלים. בראשו נמצאת מגרעת רחבה נוסח iPhone X וקצותיו העליון והתחתון אינם מלבניים, אלא מקושתים.

על החלק העבה שבתחתית המכשיר (ה'סנטר') נמצא כפתור בית עם סורק טביעת אצבע, והמסך החיצוני, שלפי הדיווחים יגיע בגודל 2.7 אינץ' וברזולוציית 600×800 ועם תמיכה במגע, מלווה במצלמה אחורית בודדת.

img Both Motorola RAZR Displays Leak

לפי דיווחים קודמים, מלבד המסך המתקפל לא מדובר על מפרט של מכשיר דגל, והוא יסתפק בשבב Snapdragon 710 של קואלקום (Qualcomm), זיכרון עבודה בנפח 4 או 6 גיגה-בייט, אחסון פנימי בנפח 64 או 128 גיגה-בייט וסוללה בקיבולת 2,730 מיליאמפר/שעה. מצד שני, מחירו יהיה 1,500 דולר – פחות מהטלפון המתקפל של סמסונג (Samsung) שכבר הושק ומזה של וואווי (Huawei) שאמור גם הוא לצאת בקרוב.

קרא עוד:  הדלפה: Galaxy S20 Ultra ייראה שונה מהאחרים בסדרה

את כל שאר הפרטים נדע לכל המאוחר ביום רביעי, 13 בנובמבר.