למרות השמועות שחברת לנובו (Lenovo) מנסה לדחוק החוצה את המותג מוטורולה שאותו רכשה לפני כשנה וחצי, חברת מוטורולה (Motorola) הציגה הבוקר בהודו שני מכשירים חדשים מתוצרתה – ה-Moto G וה-Moto G Plus. מכיוון שמדובר בדור רביעי של מכשיר ה-Moto G, הוא מכונה גם Moto G4.

גרסת הבסיס של המכשיר מגיעה עם מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 1080p, ועם מערכת Snapdragon 617 בעלת שמונה ליבות ב-1.5GHz, ומאיץ גרפי Adreno 405 GPU. המכשיר מגיע עם 2 ג'יגה-בייט של RAM ונפח אחסון החל מ-16 ג'יגה-בייט. מבחינת המצלמות, האחורית מגיעה עם 13 מגה פיקסל ומפתח צמצם של f/2.2, ואילו הקדמית מסתפקת ב-5 מגה פיקסל וזווית צילום רחבה של 84 מעלות. בנוסף קיימת סוללת 3,000 מיליאמפר, תמיכה בקישוריות דור 3 ו-4, ומערכת ההפעלה אנדרואיד מרשמלו 6.0.1.

באופן מפתיע, ההבדלים בין הדגם הרגיל לדגם Moto G Plus, לא באמת קשורים לגודל המסך ולמערכת העל-שבב. הדגם ה"מוגדל" מקבל 4 ג'יגה-בייט של RAM, מצלמה אחורית של 16 מגה פיקסל, חיישן טביעות אצבע שמסוגל לפתוח את המכשיר בפחות משנייה, ואופציה לטעינה מהירה TurboPower של 6 שעות שימוש ברבע שעה של חיבור לחשמל בלבד.

Moto G4 Plus fingerprintיש גם מכשיר שלישי, עליו מוטורולה כמעט ולא דיברה: Moto G4 Play, שגודלו מעט קטן מהפלוס ונושא שבב Snapdragon 410 עם מעבד מרובע ליבות, זיכרון של 2 ג'יגה-בייט RAM, מסך 5 אינץ' ברזולוציית 720p, מצלמה 8 מגה פיקסל וסוללה של 2,700 מיליאמפר ולמעשה מהווה שדרוג לדגם שהוכרז עוד לפני כשנה. אה, אין גם זכר לדגם שדלף בשבוע שעבר עם המגעים בגב המכשיר והמצלמה הענקית.

קרא עוד:  מצב Ambient Mode הגיע למכשירי OnePlus

המחירים יעמדו על כ-225 דולר עבור הגרסה הרגילה ו-285 דולר עבור גרסת הפלוס. כל השלושה יושקו כבר החודש בהודו ובחודש הבא גם באירופה.