כאשר מוטורולה (Motorola) הכריזה על הדור השני של Moto 360, החברה הכריזה גם על דגם נוסף המיועד עבור אותם משתמשים עם אורח חיים ספורטיבי המעוניינים לעקוב אחר הבריאות מקרוב וזהו דגם הספורט שהושק בסוף השבוע.

למרות הדמיון ל-Moto 360 דור שני הרץ על מערכת ה-Android Wear, דגם הספורט צבעוני יותר ומצויד ברצועת סיליקון 45 מ”מ שעוטפת אותו ומספקת הגנה טובה יותר כנגד נפילות וזיעה וגם המגע על היד נעים וקריר יותר בהשוואה למתכת בדגם הרגיל. מלבד זאת, יש בדגם זה מקלט GPS המסוגל לעקוב אחר פעילות הספורט הרצויה כמו רכיבה על אופניים או ריצה, דבר שהופך אותו למעט יותר עצמאי  וכן הוא מצויד במסך המכונה AnyLight המתמודד עם אור יום בצורה טובה יותר ומתאים את עצמו בהתאם לרמת התאורה שבחוץ.

הוא מגיע עם אפליקציית Moto Body הדומה לשאר אפליקציות הכושר ומסוגלת למדוד דופק באמצעות השעון באופן רציף, לקבוע לעצמנו מטרות ויעדים, תוכניות כושר ולעקוב אחר מצבנו הבריאותי לאורך זמן.

שאר המפרט נותר זהה לדגם המקורי הכולל את המסך העגול עם ה”פנצ’ר” בגודל 1.37 אינץ’ עם זכוכית ה-Gorilla Glass 3, שבב Snapdragon 400 מרובע הליבות, זיכרון עבודה של 512 מגה-בייט, סוללת 300 מיליאמפר-שעה, אחסון פנימי של 4 ג’יגה-בייט, חסינות למים ואבק בתקן IP67 ויש גם WiFi כך שניתן להשתמש בו באופן עצמאי במידה והטלפון לא לצידנו.

קרא עוד:  סקירה: Amazfit GTR - שעון ספורט עם זמן שימוש ארוך במיוחד

מחירו של שעון ה-Moto 360 Sport עומד על 299.99 דולר והוא החל להימכר באתר מוטורולה ואתרי המכירות בארה”ב.

https://www.youtube.com/watch?v=FfdWudUjvp8