בין אם זה בגלל ההיצע הגדול בשוק או בין אם זה בשל מספר הרב של הדגמים שמוטורולה (Motorola) שהשיקה בעצמה, היא מציעה כעת הנחה משמעותית על שעון ה-Moto 360 בגרסת הספורט במחיר של 199.99 דולר, מאה דולר פחות ממחירו הרשמי.

דגם הספורט הוא חלק מסדרת השעונים שהכריזה מוטורולה אשתקד הכולל שני דגמים קלאסיים ואילו דגם הספורט צבעוני יותר ומצויד ברצועת סיליקון 45 מ”מ שעוטפת אותו ומספקת הגנה טובה יותר כנגד נפילות וזיעה וגם המגע על היד נעים וקריר יותר בהשוואה למתכת בדגם הרגיל. מלבד זאת, יש בדגם זה מקלט GPS המסוגל לעקוב אחר פעילות הספורט הרצויה כמו רכיבה על אופניים או ריצה, דבר שהופך אותו למעט יותר עצמאי  וכן הוא מצויד במסך המכונה AnyLight המתמודד עם אור יום בצורה טובה יותר ומתאים את עצמו בהתאם לרמת התאורה שבחוץ. הוא מגיע עם אפליקציית Moto Body הדומה לשאר אפליקציות הכושר ומסוגלת למדוד דופק באמצעות השעון באופן רציף, לקבוע לעצמנו מטרות ויעדים, תוכניות כושר ולעקוב אחר מצבנו הבריאותי לאורך זמן.

שאר המפרט נותר זהה לדגם המקורי הכולל את המסך העגול עם ה”פנצ’ר” בגודל 1.37 אינץ’ בציפוי זכוכית ה-Gorilla Glass 3, שבב Snapdragon 400 מרובע הליבות, זיכרון עבודה של 512 מגה-בייט, סוללת 300 מיליאמפר-שעה, אחסון פנימי של 4 ג’יגה-בייט, חסינות למים ואבק בתקן IP67 ויש גם WiFi כך שניתן להשתמש בו באופן עצמאי במידה והטלפון לא לצידנו.

קרא עוד:  רונלייט השיקה את Garmin Instinct, שעון ספורט מוקשח

השעון זמין לרכישה ב-Amazon ב-750 שקל לפני משלוח לישראל בצבע לבן וכתום ועל הצבע השחור תאלצו להוסיף עוד 35 דולר נוספים.

https://www.youtube.com/watch?v=FfdWudUjvp8

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.