מוטורולה (Motorola) הורידה את מחיר השעון החכם העגול שלה, Moto 360 במאה דולרים למחיר של 149.99 דולר (כ-570 שקל לפני מיסים). מדובר בירידה הגדולה ביותר של השעון מאז שהושק בספטמבר בשנה שעברה.

לא מבצע מכירות זמני

המחיר החדש זמין לא רק באתר מוטורולה הרשמי (Moto Maker) שדרכו ניתן לבצע התאמות שונות לפני ההזמנה, אלא המחיר החדש מופיע גם בחנות ה-Google Play Store לרוכשים מארה”ב. מה שיותר מעניין הוא כי ככל הנראה, לא מדובר במבצע מכירות זמני וכפי הנראה הוא יועד לתמיד, עד גמר המלאי.

מוטורולה כך נראה, מתכוננת להשקת הדור הבא של ה-Moto 360 ולפי הערכות הדור השני צפוי להיחשף בקרוב מאוד. כך או כך, עדיין מדובר במחיר אטרקטיבי למדי לשעון הנחשב למוצלח ביותר מבין שעוני ה-Android Wear, אשר קבל לאחרונה את העדכון לגרסה 5.1.1, מה שהוסיף לו יכולות חדשות כמו קישוריות WiFi להפעלה עצמאית של השעון ללא צורך בחיבור תמידי למכשיר טלפון בסביבה הקרובה.

קראו גם

>> אלה השעונים שלא כוללים WiFi, ה-Moto 360 דווקא כן

>> סקירה: Moto 360 ו-Android Wear, לא שעון החלומות

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.