אחרי שסיכמנו את כל מה שעבר עלינו בשנה החולפת, הגיע הזמן לראות מה אתם הגולשים הכי אהבתם. חקרנו (לעומק), בדקנו, השוונו, צילמנו וערכנו את עשרת הכתבות שהכי הקלקתם עליהם אצלנו באתר. אז קבלו את רשימת חמשת הגדולים והעומד בראשם…

מקום ראשון: Samsung Galaxy S

בתוך זמן קצר הצליח מכשיר האנדרואיד של סמסונג לכבוש את הפסגה, כשאתם ניסיתם לברר מתי המכשיר יגיע לארץ וקראתם את הסקירה שלנו לראשונה (והשניה). המכשיר נחשב למוצלח במיוחד בזכות המסך האיכותי, מעבד חזק ומערכת האנדרואיד. אין ספק מדוע אתם בחרתם אותו כמקום ראשון.

מקום שני: Motorola Milestone

אנדרואיד נוסף כבש את לבכם כשסקירת ה-Motorola Milestone אצלנו נמצאת במקום השני בכתבות הכי נצפות. המכשיר הגיע עוד לפני ה-Galaxy S ונחשב כמכשיר טוב והראשון מבוסס אנדרואיד מבית מוטורולה שנחל הצלחה רבה בעולם.

motorola-milestone-open

מקום שלישי: iPhone 4

אצלנו (או אצלכם), המקום השלישי שמור למכשיר ה-iPhone שהוכרז השנה, ולמרות הפרשיות שהיו להם, המכשיר נחשב לפופולרי בעולם. אבל מה שעוד יותר עניין אותכם, הוא הדור הבא שכרגע נקרא iPhone 5 וגם רציתם לדעת עד כמה המסך שלו איכותי מול ה-Galaxy S.

קרא עוד:  אדובי הציגה כלי לזיהוי של תמונות מזויפות

מקום רביעי: Nokia N8

למרות דעיכתה של הענקית הפינית, היא עדיין נמצאת בכותרות, גם אצלנו באתר ובמיוחד בארץ. הכי עניין אתכם הוא סקירת השטח שלנו למכשיר הדגל החדש, ה-N8, המביא עימו שינוי מרענן לעיצוב מכשירי החברה, זאת יחד עם יכולות מולטימדיה עשירות, מצלמה 12 מגה פיקסל ומערכת ה-Symbian 3 החדשה.

מקום חמישי: HTC

עם הזמן, נראה שמעמדה של HTC הולך וגדל וגם מכשיריה השונים צוברים תאוצה בארץ. בראשם השנה עמד ה-HD2, המכשיר עם המסך הענק (4.3”) שעשה לכם את זה מאוד בסקירה, והאחרון של החברה מבוסס מערכת Windows Mobile. אחריו היה סקירת ה-HTC Desire שיש המכנים אותו כה-Nexus One של HTC (למרות שגם האחרון תוצרת HTC) המביא עימו מפרט חזק למערכת האנדרואיד.

כיאה אצלנו, תחום הסלולר תפס אצלכם חלק נכבד מהבחירות, ולמרות שישנם עוד גאדג’טים מעניינים שם בחוץ (iPad ,Galaxy Tab ועוד), אתם מחפשים וקוראים אצלנו בעיקר על סלולר. אז שתפו אותנו, מהו הגאדג'ט שהכי עשה לכם את השנה.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.