סדרת Mortal Kombat התחילה את דרכה איי שם בשנת 1987, עם משחק קרבות רחוב שהצליח לתפוס פופולריות רבה, אך עם השנים גברה הדרישה מהמעריצים לראות את המשחק גם במובייל, והנה הוא מגיע.

כצפוי, הגראפיקה של המשחק מדהימה ביופיה, ולא נופלת בהרבה מזו של הקונסולות. זה מתבטא היטב באלימות הרבה בה דוגל המשחק, ולא נחסכו פה פרטים כאשר דם ניתז או איברים נשברים. המשחק מציג ביצועים גבוהים, אם כי לא יפעל חלק במכשירים חלשים יותר.

זו לא הפעם הראשונה בה חברת האחים וורנר (.Warner Bros) מביאה משחק שלה לניידים. Injustice: God Among Us ו- !Heads Up שניהם משחקים נהדרים שמעלים את הציפיות מ-Mortal Kombat X.

המשחק מגיע במודל ה-Freemium המוכר: הוא מוצע להורדה בחינם, אם כי הרכישות בתוך המשחק עלולות לגבות מהשחקן עד 99 דולרים נוספים. ניתן גם להגיע להישגים במשחק בגרסת הקונסולות, ולהשתמש בפרסים שהשגנו שם במשחק הנייד.  למשחק גם אפשרות לריבוי משתתפים ולתחרויות של עד 3 משתתפים. המשחק משתחרר אט אט בעוד ועוד מדינות ברחבי העולם, וטרם הגיע לחנות הישראלית. ניתן להורידו בחינם מה-Google Play או כקובץ APK כאן (שימו לב להוריד את הקובץ המתאים למכשירכם).