השקה מרשימה לקונסולת ה-PlayStation 4 – תוך 24 שעות נמכרו כמליון יחידות של קונסולת הדור הבא של סוני (Sony).

על הנתון הכריז שוהי יושידה  בחשבון הטוויטר שלו. מדובר בנתון מרשים, במיוחד לנוכח העובדה כי ב-15 בנובמבר הקונסולה הוצעה בארצות-הברית ובקנדה בלבד. כמות המכירות הופכת את קונסולת הדור הבא של סוני לקונסולה הנמכרת ביותר בפרק זמן שכזה, כשהיא עוקפת אפילו את שיאנית המכירות הקודמת – קונסולתה-PlayStation 2.

סוניה עריכה מוקדם יותר השנה שהיא תמכור 3 מליון יחידות PlayStation 4 עד לסיום 2013, ו-5 מליון יחידות עד סוף שנת הכספים שלה (סוף הרבעון הראשון של 2014). יש לשער שכמות המכירות הזו הפתיעה לטובה אפילו את החברה עצמה. נשיא ומנכ"ל קבוצת הבידור הממוחשב של החברה, אנדרו האוס, אף אמר כי המכירות ממשיכות להיות חזקות גם לאחר היום הראשון, ושהחברה מצפה להמשך דומה של ההתלהבות גם עם תחילת המכירות באירופה ובדרום אמריקה, ב-29 בנובמבר.

עם זאת, יש לציין שההשקה לא עברה באופן חלק לחלוטין. לא מעט לקוחות התלוננו על תקיעות של המערכת, וסוני אמרה בתגובה שהיא בודקת האם מדובר בבעיות חומרה, כמו גם לגבי לקוחות שהתלוננו שהם כבר זכו לראות את מסך המוות הכחול שגורם לקונסולה להפוך לחסרת שימוש לחלוטין. עם זאת, קשה להעריך שבעיות אלו יגרמו לפגיעה במכירות הראשוניות.