נוקיה (Nokia) החדשה שעל ניצוחה אחראית HMD Mobile, הגיעה לשוק לפני קצת יותר משנה ולפי נתונים עדכניים -החברה הצליחה לעקוף יצרניות טלפונים וותיקות ממנה בהרבה.

לחברת האנליזה Counterpoint הגיעו נתוני המכירות של נוקיה ברבעון האחרון ל-2017 ולפיהם, HMD Mobile מכרה 4.4 מיליון טלפונים חכמים. זה אמנם לא המספרים של סמסונג (Samsung) או אפל (Apple), אבל אם משווים זאת לשאר החברות בשוק מגלים כי נוקיה עקפה את HTC, גוגל (Google), אסוס (Asus), מייזו (Meizu) ו-OnePlus (כל אחת בנפרד).

מבחינת נתח השוק, בתחום הטלפונים החכמים נוקיה אחראית לעת עתה על 1% מנתח המכירות, מה שמציב אותה במקום ה-11 בעולם. אבל, אם מוסיפים למספרים גם את הטלפונים הפשוטים שהיא מייצרת, שהם 20.7 מיליון יחידות לרבעון האחרון של 2017, נוקיה נמצאת כבר במקום השישי בעולם עם נתח שוק של 5%. מכובד להתחלה.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.