אפליקציית הניווט Moovit שודרגה לגרסה חדשה, גרסה 4.0, עבור אנדרואיד (Android). גרסה זו מציעה תכונות חדשות הניתנות להתאמה אישית, וכן מתהדרת בממשק חדש שאמור לעודד נוסעים לשתף ולקבל מידע חי מקהילת המשתמשים על מצב קווים ותחנות המשפיעים על מסלול הנסיעה שלהם, ושל משתמשים נוספים.

סרגל החיפוש החכם החדש של Moovit מאפשר למשתמשים לאתר מסלול בקלות ובמהירות לכל מקום, נקודת עניין, כתובת או יעד. בנוסף, ניתן להקליד בסרגל החיפוש החכם כל מספר קו לקבלת מסלולו המלא ולוחות הזמנים, בזמן אמת. לשונית 'מתי נגיע?' מלווה את המשתמש כל הדרך אל היעד – ניתן לצפות בהתקדמות הנסיעה על המפה, לראות מהו זמן ההגעה המשוער וגם לקבל התראה כשמגיע הזמן לרדת. משתמשים וותיקים יוכלו לקבל בלשונית 'מועדפים' תכנון מסלול מיידי למקומות מועדפים, וכן את זמני ההגעה של קווי האוטובוסים הקבועים.

המשתמשים יוכלו לקבל התראות בזמן אמת על מצב הצפיפות בכלי התחבורה ובתחנות, רמת הניקיון, תאונות דרכים וכל אירוע בזמן אמת שעתיד להשפיע על נסיעתם. חברי הקהילה של Moovit מונים יותר מ-20 מיליון משתמשים, ויכולים לתכנן את הנסיעות שלהם ביותר מ-600 ערים ב-55 מדינות וב–36 שפות.

בנוסף תאפשר הגרסה החדשה תמיכה גם ללא חיבור לרשת. Moovit תשמור את תכנון המסלול, כולל כל ההכוונות ומידע על הקווים בדרך, מפות ולוחות זמנים, גם אם מאבדים את החיבור לאינטרנט.

Moovit זמינה להורדה בחינם ב iTunes Store, Google Play, Windows Phone App Marketplace וכמובן גם ב-moovitapp.com. בהמשך השנה תצא Moovit 4.0 גם ל- iOS.

קרא עוד:  אפליקציות אנדרואיד רבות עדיין עוקבות אחריכם בלי שידעתם

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.