סמסונג החלו להשקיע המון גם ביחסי הציבור יחד עם השקת מכשירי הגלקסי האחרונים וכחלק מהמהלך, סמסונג מפיקה פרסומות מושקעות למכשירי הדגל. בהמשך לפרסומת הקודמת לגלקסי S4 שעקצה את האייפון, סמסונג חוברת עכשיו לחברת דיסני והפיקה פרסומת חדשה ומשעשעת לגלקסי S4 בשיתוף עם דמויות הסרט "בית ספר למפלצות", הפריקוול למפלצות בע"מ.

בפרסומת סמסונג מציגה את הפיצ'רים החדשים של מכשיר הדגל החדש, בעזרתם של הדמויות הראשיות של הסרט – מייק וזובסקי, המפלצת הירוקה חדת העין וג'יימס פ. סאליבן, המפלצת הגדולה והכחולה. בפרסומת ניתן לזהות את חלק מהפיצ'רים העיקריים המגיעים עם הגלקסי החדש: Air gesture המאפשר לתפעל את המכשיר מבלי לגעת במסך, Smart pause  אשר משהה את הסרטון ברגע שלא מסתכלים על המסך וממשיך אותו כשחוזרים, Sound and shot המאפשר לצלם תמונה ולהצמיד קטע סאונד של עד 8 שניות , Group play המאפשר לשתף מדיה במספר מכשירים ללא בחיבור WiFi ישיר ו-Drama shot המאפשר לשלב מספר פריימים לתמונה אחת.

תוספת חביבה ואינטראקטיבית בפרסומת הזו הוא שבסיומה  ניתן להיכנס לאתר של דיסני דרך הגלקסי S4 ובו ניתן להכיר את הפיצ'רים המיוחדים במערכת בעזרת שלושה משחקי פלאש קטנים ומי שסיים את שלושת המשחקים בהצלחה (ותאמינו לנו, זה לא כזה קשה) יוכל להשתתף בהגרלה לכשהפרס הראשון הוא גלקסי S4. חובבי סרטי פיקסר בהחלט ייהנו.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3fuSG0apeBM